Arama

Astroloji - Fallar - Kova - Tek Mesaj #219

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2008       Mesaj #219
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kova - Salı , 26.08.2008
Sevgili Kovalar Ay gezegeninin Yengeç burcu seyir etkileri altında güne adım atmaktasınız. Bu enerji günlük koşuşturmanız hangi alanda olursa olsun, kendinizi bağlanmış hissetmenize neden olabilir. Elinizden geleni yaptığınız halde, sanki çevrenizde bulunan kişiler, işiniz, maddiyat, geçmişiniz rahat vermiyor gibidir diyebiliriz. Özellikle iş ortamınızdaki belirsizlik, ailenizle sevdiklerinizle aranızdaki bir duvar oluşmasına neden olabilir. Aslında çalışma güdünüz son derece yüksektir. Şöyle bir düşünürsek azimlisinizdir de. Lakin karşınıza çıkan işler veya şu anda görev aldığınız ortam, kendinizi tekrar alfabeyi öğrenmeye çalışan yüksek okul mezunu biri gibi hissetmenize yol açabilir. Sizin isteğiniz ise becerilerinizin ön planda tutulması, saygı görmeniz ve değerli bulunmanızdır. Ayrıca günlük bu enerji altında belirsizliklerin yarattığı durumlar karşısında hassasiyet ön planda olacağından benim size önerim geçmişte olanları bir kenara koyarak ilerlemenizdir.

Evet şartlar zordur ve bütün bunların çoğunda sizin hatanız bulunmamaktadır. Fakat şu an önemli olan bunlardan ziyade kalıcı bir çözüm yolu bulmak ve sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürmektir. Çünkü sorumluluğunuz altında olan insanları beslemeniz, büyütmeniz gerekmektedir. Bu durumda seçme şansınız olmadığını düşünebilirsiniz. Benim bu enerjiyi olumlu manada kullanabilmeniz adına tavsiyem, sıkıntı yaratmakta olan durumların sizi esir almasına izin vermemeniz, içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun sorunların çözülemez olduğunu düşünmemeniz ve kendinizi kurban gibi hissetmemenizdir. Bu üç nokta son derece değerli olup günü rahat geçirmeniz açısından da önemli olabilir

alıntı.