Arama

Admin Olsaydınız - Tek Mesaj #9

PiSiK0PATR - avatarı
PiSiK0PATR
Ziyaretçi
1 Eylül 2008       Mesaj #9
PiSiK0PATR - avatarı
Ziyaretçi
Sitem Vardı Adminde Oldum Öncelikle Seoyu Hallederdim Sora Tema Böyle Şeyler Basit Daha Sonra Modlar Yüklerdim Oyun Chat Gibi Onlarda Vardı Seoda Vardı Aktif Üye Yoktu Kullandığım Sistem Smfyidi Tagından Rssine Rssinden Xmlsinden 3 Farklı Sitemapinden Bookmarksına Hertürlü Şeyi Yaptım Sitenin Hiti Artması İçin Pagerank İçin Dizinlerede Ekledim İlk Başta Beklenen Pr 6 Ydı 5 Oldu En Son 4 Gösteriodu 3 Geldi Ve Hergün Adsenseye Tıklata Tıklata 300 Ytl Gibi Bi Para Aldım 2 Ayın Sonunda Adsenseden Ban Yedim Ve Siteyi Bıraktım Tahmin Ettiğim Gibi Domain Boşa Çıkar Çıkmaz Parking Oldu Yani Site Açmak Uğraşmak Admin Olmak Bir Hobi Gibi Online Oyun Oynıyanlar Nasıl Karakterlerini Güçlendirmeye Çalışıyorsa Site Sahipleride Sitelerini O Derece Geliştirmeye Çalışır Admin Olsaydım Demek Kolay Bir Olun Ondan Sonra Görün Demek İstiyorum Aslında Dediklerim Webmaster İçin Geçerli Normal Admin Olunca Yapcaklarınız Belli Bir Yere Kadar Ftp Şifresi Cpanel Olmadıkdan Sonra Siteye Modül Ekliyemessiniz Dosyalarda Manuel Değişiklikler Yapamassınız Şuanki Sistemde Smf Wordpress Vbulletin Dosyaların Çoğunu Panelden Değiştirmek Mümkün Fakat Dosyayı Değiştirince Site Açılmassa Kalıyorsunuz Ve Ftpden Klasörleri 777 Yapmanız Gerekir Linuxse Yani Admin Olursanız Yapcağınız Pek Birşey Yoktur Webmaster Gerekeni Yapar Sizde Forumda Yönetici Olursunuz Şu An Burda En Zor İş Neutralizerin Gibi Moderatorlerin Ve Adminlerinde İşi Zor İnsanlarla İlgilenmekde Bir O Kadar Zordur Siteyle Uğraşmak Admin Olmak Dışardan Göründüğü Kadar Kolay Değildir