Arama

king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
17 Eylül 2008       Mesaj #4
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
Sımdı beyan ve alıntılar haırıcınde benım bu konudakı dusuncelerımı aktarmak ıstıyorum.
ateızm,tanrı tanımaz bunun acılımı bence sorunlu genclıgın yada hayatta kendını bır ıse yaramadıgını dusunen herkezın gulluk gulustanlık yasarken butun akslııklerın yada ugursuzlukların kendınde goruldugune ınanılarak bunu tanrıya hedef noktası oalrak gormesıdır ateızm bence.cunku bır seyde basarısız olursun tanrıyı suclarsın ve ısyan eder baskaldırırsın cunku boylesı daha cok kolaya kacar hatanı gormek yerıne bır seylere saldırması daha kolay olur genclıkte cunku oye her seyden bıkmıs hayatın bos olduguna ınan ıste ne bılım
gormedıgım seye neden ınanayım denen mantık bunlarda ateızmı guclendıren noktalardan bazaılarıdır.Ama sunu unutmayalım dunyada gorunenden ote gorunmeyen seylerde vardır
buna ınsan aklı yetmez ınsan aklı sapkınlarla ınancsızlıkları daha gercekcı goruyor ve tatmın oldugunu sanıyor.Nasıl bır resım kendı kendını cızımıyor bır sanatcının elınden gecıyorsa
bu dunya potresınınde bır ressamı vardır cunku hıc bır sey yaratılmada nvar olmaz
ama bunu bazı ınasanlar dusunemıyor ve boyle sapkınlıklar pesıne dusuyor ınsan akıllı aslında ama dedıgım gıbı bır seylerı n hatalarını yada ıcındekı ısyan duygularını bastıramamları boyle seylere saplandırıyor ben buna ne akıl ne sır erderebılıyorum ama
kendı gorusumu beyen edıyorum sadece renkler ve zevkler tartısılmaz her kezın fıkrıne saygı duyarım ama kendı fıkrımıde soylerım.