Arama

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
XaspavaX adlı kullanıcıdan alıntı

Slm ben daha yeni üyeyim aslında pc lerde sorun olduğundan araştırma yapmak için google ye alman virüsü yazdım bu site karşıma çıktı iyi ki de çıkmış...
Hocam dediklerinizi harfiyeten uyguladım pc de ki sorun cözüldü ama şu anda deefreze kendi kendini deaktif ediyor proğramlarla çakışıyor olabilirmi.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Bilgisayarınızı Güvenli Kip'te Başlatın.
  • Deep Freeze Uninstall Edin ve Tekrar Kurun.
Deep Freeze Kendi İçinden Uninstall Ediniz... Dosyalarını Silerek Kaldırmaya Çalışmayın...

Büyük İhtimal Sorun Ortadan Kalkacaktır. Aksi durum'da tekrar buraya yazın lütfen...

Alıntı
XaspavaX adlı kullanıcıdan alıntı

Saolun hocam tşk ederim sayenizde virüsten kurtulmuş olduk Allah sizen bi defa değil bin defa razı olsun bu arada kusura bakmayın sizden izinsiz olarak bu konu için msn nizi eklemiştim ama msn üzerinden konuşmak bir türlü nasip olmadı *** msn adresim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum çünkü çok çektim ve bulunduğum yerde de adam akıllı bu işin ustası yok siz iyisiniz bu konuda yardımlarınız eksik etmeyeceğinizden eminim çok saolun...

Msn Adresi Vermenize Gerek Yok... Bu Konu İle İlgili Her Türlü Sorununuzu Buraya Yazınız, En Kısa Sürede Cevap Verilecektir...

Saygılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen _VICTORY_; 2 Temmuz 2013 18:25