Arama

Özlem -1- [Arşiv] - Tek Mesaj #17

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2006       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı hayatların sahnesindeydim çoğu zaman.vakitsizliğin vaktini bilmeyen suretlerle oynadım.zoraki bir sevdadan bu küçücük yüreğim ne bekleyebilirdi ki,acının yorduğu duraktan başka.şimdi kaybettiğim sevdama ağlıyorum.çamursu yollara gebe olan,yüreğimi olmazlara sürükleyen adama..çok beklemiştim oysa.mutluluğun tablo olacağı resmi ve altına imzalanan ismi.beklemiştim duymadı ama.
Her seslenişim birkaç tümcede ,her adımım başka bir surette gizliydi.adı hiç olan adamdın bu sahnede.yoktun,yokluğunda gecelerimin hesabını ödetmemiştim sana.gözyaşlarımı hibe ederken ayrılığa,senin bana yaptığın erken yolculuğu hesaba katmıyordum oysa.kim söyledi sana küçüğüm de.kim dedi soruyorum gel diye.kim terk etti.
Şimdi geç zamanların katiliyim sevgili.hayat arkası hikayelerde rağmen sevgilerin olduğu yerdeyim.istemem böylesine geleceksen.sen ki katilim olmuştun,yıllar öncesini unuttuğum yoktu sevgili.kaç geceler hayalinle uyuyordum.güven parkın siyaha çalan anılarıyla,mutluluk değil amma hüzünle uyuyordum.
Artık ne mi kaldı bana.kurak bir sevda.hüznü siyah olan bir liman.geri dönüşleri haram olan şehir.böylesine terk ettiğin gökyüzünden is dolu ben kaldı sevgili.şimdi ağlaksam sana değil hiçbiri,yalnızca küstah sevdama hepsi.
Yoluma çıkmayasın,sevda adına söz etmeyesin,var git yoluna git artık.seni seven bir ben değilim nasılsa...!