Arama

aldanan - avatarı
aldanan
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #3
aldanan - avatarı
Ziyaretçi
aslında ahıret hayatı asıl ayat orda burda adalet tam anlamıyla ıslemıyor ama asıl adalet allahın adaletı tecellı edecek olan oldugu ıcın kotuluk bırakın kotulere kalsın gelıp gecıcı olan bu heveslerı nasılsa orda son bulacak degılmı ama şunu bılmenızı ısterım kı orda kımse kımseyle goruşmeyecek mesela bu dunya da eşınız var ama orda eşınız yanınızda olmayacak yada anne babanız yada kardeşınız hepsı bunlar dunyada gorduklerınız ama ahırette herkes yaptıklarının hesabını verecektır bır de allah sadece bagışladıgı hata ve gunahlar soyle bılmeyerek ışlenen veya bılerek ışlenen ama sonradan ıslenen gunahı terk edıp tekrarlamamak kaydıyla bagışlıyor yoksa gunah ışle allah affeder mantıgı yoktur allah katında canınız cıkarken edılen tovbede gecerlı degıl onun ıcın kım zerre kadar gunah ışlemısse cezasını cekecek yada mukafatını allah verecek onun ıcın ben bu dunya haytında bana yapılan kotuluklerı allaha havale edıyorum o bılen işiten goren rabbıma sıgınıyorum allah cumlemızın gunahlarını bagışlasın ve bızı hıdayetten ayırmasın tum ınsanlık ıcın bu dua
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.