Arama

Sonsuz Aşk - Tek Mesaj #121

ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
3 Haziran 2006       Mesaj #121
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
SENI SEVIYORUM..
Cünki;Her sabah kalktigimda,yasamak icin tek neden sen varsin,fakat seni sevmek icin binlerce nedenim var...
heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin,bir ressamnin fircasindan cikmis gibi,ama alalade bir renk degil,Gökkusaginin her tonunu gölgede birakan bir renk...

heartbeat8hw0ng
SENI SEVIYORUM
Cünki;Bu soguk günde icimi isitan bir esinti gibisinmhafiften esiyorsun,iliklerime isleyerek,Sonrada kaybolup gidiyorsun.Daha nereden geldigini anlayamadan...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
CünkiMsn Confusedeni sevmekten baska bir sey gelmiyor icimden,O kadar dogalki bu duygu,ruhumun derinliklerinde,sanki dogdugumdan beri var,sadece ortaya cikmak icin seni bekliyordu...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM
Cünki;sensiz bir yasami artik düsünemiyorum,Sensiz bu kuru dünyada yasamaktansa,ölümün soguk nefesini öpmeyi bir daha hic seni görmemektense,hayata arkami dönmeyi tercih ederim...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;ne zaman bir ask siiri duysam,misralardan sen akiyorsun,ne zaman eski bir sarki gelse kulagima,gitar telleri arasindan süzülen notalar,seni getiriyor bana...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki; sen hep benimlesin,gözümü kapatmam yeterli seni görmem icin,tatli narin tenini...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Belki de ilk defa bir erkegin kokusu beni cilgina ceviriyor,icimde odyseus`a türkü söyleyen deniz kizlari da,onun ayni kokusuyla mi bastan ciktilar acaba diyorum...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki; gözlerinin icindeki binlerce yildiz,gecenin karanligini delip geciyor,bana bakarken kendimi yildizlara tepeden bakiyor gibi hissediyorum...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;benligim sana ait,sen onu burusturuo cöpe de atabilirsin,kalbine yakin bir yere de koyabilirsin, "TANRIM" o kalbine yakin sicak yerde olmak istiyorum...
heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Sen sensin,ama sen beni ben oldugum icin seviyorumusn? onu kim bilir

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Seni sevmeyi seviyorum,seni koklamayi seviyorum,sana dokunmayi seviyorum..

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;saclarin ellerimin arasinda kayip giderken,dünyadaki cenneti bulmus gibiyim,bir an elimde tutuyorum o cenneti,bir an sonra belki de,tamamen ellerimden kayip gitmis olucak..

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;saclarin ellerimin arasinda kayip giderken,dünyadaki cenneti bulmus gibiyim,bir an elimde tutuyorum o cenneti,bir an sonra belki de,tamamen ellerimden kayip gitmis olucak...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Ben hic bir erkek icin siir yazmadim,bu hep tuhaf gelmisti,ama simdi,senin icin siir yazmamak tuhaf geliyor...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki:icimde bir umut var,bu siiri belki basucuna koyarsin,kimbilir belki yaninda da kirmizi bir gül..

heartbeat8hw0ng
SENI SEVIYORUM..
Cünki;tanri cicekleri yaratirken,seni de onlarla beraber yaratmis,papatyadan güzel,zambaktan asil,manolyadan tatli,gülden daha güzel kokulu..

heartbeat8hw0ng
SENI SEVIYORUM..
Cünki;güzelligine melekler imreniyorlar,dünyada ise ölümlüler arasinda,galiba bir tek benim gibi bir iki sansli onu fark edebiliyor...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;ölene kadar yok olana kadar seninle olsam,bu herhalde bir ceza gibi gelir,daha cok senle olamadigim icin.

heartbeat8hw0ng
SENI SEVIYORUM..
Cünki; senin tarafindan sevilme fikri bile,bir insani hayati boyunca mutlu edebilicek kadar güzel ve asil...
heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM..
Cünki;Seni anlatmak icin misralar yetmiyor,düsünüyorum bir kis gecesi bunu yazarken,acaba kac sair seni anlatmak icin binlerce misra yazdi...

heartbeat8hw0ng
SENI SEVIYORUM..
Cünki; senin gülümsemen günesin dogusu gibi,insana herseyi unutturuyor,sadece seyredip tadina varmi hissi uyandiriyor...

heartbeat8hw0ng

SENI SEVIYORUM...Cünki: bu kadar nedenden sonra bile seni ne kadar sevdigimi ANLATAMADIM.....
heartbeat8hw0ng
1039ma6de