Arama

SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
İkinci Üniversite Olanağı

İki veya Dört yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim Ön Lisans programlarına veya İktisat-İşletme Fakültelerinin Lisans Programlarından herhangi birini seçerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı pdf

Lisans Programları

İşletme Fakültesi İşletme Bölümü pdf İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü pdf İktisat Fakültesi Maliye Bölümü pdf İktisat Fakültesi İktisat Bölümü pdf İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü pdf
İki yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.
Öğrenci Seçme Sınavı’na(ÖSS) girerek ÖSS-SAY-1, ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-EA-1, ÖSS-DİL puan türlerinin en az birinden 145 ve üstü puan aldığınızda, tercih ettiğiniz takdirde aşağıdaki açıköğretim önlisans ve lisans programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Öğrenci Seçme Sınavı’na(ÖSS) girerek ÖSS-SAY-1, ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-EA-1, ÖSS-DİL puan türlerinin en az birinden 145 ve üstü puan aldığınızda, tercih ettiğiniz takdirde aşağıdaki açıköğretim önlisans ve lisans programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bilgi Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı
pdf Kayıt süreci
İnternetten başvuru yaptıktan sonra Açıköğretim Bürolarından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için İkinci Üniversite