Arama

Bilgisayar Teknik Destek - Tek Mesaj #6

ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
23 Şubat 2009       Mesaj #6
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
psychopat adlı kullanıcıdan alıntı

Oturum açma kapatma ekranım değişti düzeltemyorum bu hatayla karşılaşıyorumMsn Confused Forum arşivinde bi yol buldum ağ bağlantılarının özelliklerinden yapılan ama olmadı ordanda.
Nasıl düzeltebilirim???

Netware programını sisteminizden kaldırmak için öncelikle ağınızda bulunan yazıcıları Denetim Masası' ndan kaldırın. Netware yazılımı sistemin ethernet kartı üzerine kurulan bir yazılımdır, kaldırmak için Denetim Masası > Ağ Bağlantıları ve Yerel Ağ' ın özellikler bölümüne gidin. Burada Netware' in kurulmuş olduğunu göreceksiniz. Programa sağ ile tıklayıp özellikler bölümüne gidin ve kaldırın.

NetWare için İstemci Hizmeti’ni yüklemek için

1. Ağ Bağlantıları’nı açın.
  2. Bir yerel ağ bağlantısını sağ tıklatın, ardından Özellikler'i tıklatın.
  3. Genel sekmesinden Yükle'yi tıklatın.
  4. Ağ Bileşeni Türünü Seç iletişim kutusundan İstemci’yi ve sonra Ekle’yi tıklatın.
  5. Ağ İstemcisi Seç iletişim kutusundan Client Service for NetWare’i ve sonra Tamam’ı tıklatın.
Önemli
  • Client Service for NetWare, Windows Server 2003 ve Windows XP’nin 64 bit sürümlerinde yoktur.
Notlar
  • Ağ Bağlantıları’nı açmak için Başlat’ı, sonra Denetim Masası’nı tıklatın ve Ağ Bağlantıları’nı çift tıklatın.
  • Client Service for NetWare’i yüklemek için Administrators grubunun üyesi olmanız gerekir.
  • NetWare için İstemci Hizmeti’ni yüklediğinizde, tüm bağlantılarınız için yüklenmiş olur. Client Service for NetWare yüklenmesini istemediğiniz bağlantılar için, ilgili bağlantıyı sağ tıklatın, Özellikler’i tıklatın ve Genel veya Ağ sekmesinde Client Service for NetWare onay kutusunu temizleyin.
  • Client Service for NetWare’in düzgün şekilde çalıştığını onaylamak için komut istemine net view /network:nw yazın. Kullanılabilir NetWare sunucularının listesinin görüntülenmesi gerekir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 28 Ekim 2017 19:13
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ