Arama

Klavye Teknikleri - Tek Mesaj #7

sahillerindostu - avatarı
sahillerindostu
Ziyaretçi
19 Mart 2009       Mesaj #7
sahillerindostu - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
papatyamry adlı kullanıcıdan alıntı

slm benim büyük bi sorunum var şuan q klavye kullanıyorum ama yavaş yazıyorum yazmı hızlandırmak için sitenize başvurdum ama q klavyede bunun pekde mümkün olmadığını görüdüm f klavyeye geçiş yapmak istiyorum ama nisan sonuna kadar hızlı bir şekilde yazabilrmiyim onu bilmiyorum bun için bana yardımcı olursanız sevinirim eğer nisan sonuna kadar sewri bi şekilde yazma şansım yoksa q klavyeden devem edeceğim.

Nisan ayı sonuna kadar deyince anladığım kadarıyla sen Dünya İnternet Şampiyonası için soruyorsun.

F klavyede sıkı bir çalışma ile belli bir yere gelebilirsin ama sana söyleyeceğim şu Nisan ayı sonuna kadar F klavyede 10 Parmak Ezbere yazmayı öğrenebilirsin ama kesinlikle çok hızlı bir şekilde yazamazsın.

Yazdıklarından eminim ki Dünya İnternet Şampiyonası için soruyorsun.

Bu yarışmaya katılacak kadar kesinlikle ne kadar çalışırsan çalış barajı aşamazsın.

Ama Q klavyeden devam edeceğim demişsin.

Mesela Gelecek yıl da 2010 Türkiye İnternet Şampiyonası, Dünya İnternet Şampiyonası var.

Bu yıl öğrenerek ve iyi bir çalışma ile mesela günde 2 saat F klavye çalışarak çok iyi derecede hızlı yazı yazabilirsin.

Ben mesela 5 yıldır F klavyede yazıyorum ve;

2008 Türkiye İnternet Şampiyonasında Ana Dilde Türkiye 33. oldum.
Çoklu Dilde: Türkiye 20. oldum.

2008 Dünya İnternet Şampiyonasında Ana Dilde Dünya 206. oldum.
Çoklu Dilde: Dünya 38. oldum.

2008 Türkiye İnternet Şampiyonasında Ana Dilde Türkiye 16. oldum.
Çoklu Dilde: Türkiye 13. oldum.

Ve her gün hızımı geliştiriyorum. Bildiğin gibi de 12 Nisan - 15 Mayıs Tarihleri arasında da Dünya İnternet Şampiyonası var. Asla pes etmeden çalışman lazım.

Ve "F" klavyede 10 Parmak Ezbere yazan arkadaşları Dünya İnternet Şampiyonası katılmak için; İntersteno Türk Temsilciliğinin web sitesini ziyaret etmesini tavsiye ederim.

İntersteno Türk Temsilciliğinin web sitesi; www.interstenoturk.com
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.