Arama

ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
23 Nisan 2009       Mesaj #6
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
euphrates adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar Yeter Ya Vallahi Sıkıldım Artık Bilgisayardan Gayet İyi Anlarım Ama Ben Bu Sorunu Çözemedım Yanı Yapımı Kolay Basit Ama Yaptıktan Sonra Gene Olmuyor Temam Farklı Değiştirdim.. gene aynı klasörden silin dedı gizli klasörler gösterilmıyor... ne yaptıysam devamlı hata verdı dedılerkı sıl 8.5 kullan sıldım programlarını ındırdım hatta sılme programlarını gene tık yok sılınmedı sılın kaldırın ondan sonra tekrar yukleyın dedı... 10 kere su WML denen ........ msn'i silip tekrar kurmaktan gına geldi sıkıldım artık kesın bı çözümü yokmudur bunun kökten vs. ne zaman tamamen WML ! var artık denılıcek yanı tam anlamıyla guncellesıcek ne kadar bekleyebılıriz ? 5.0'la İdare edıyoruz sımdılık ama... işim açısından msnden dosya alıp göndermem lazım buda 5.0 ile zor oluyor... Arkadaslar Bi sekılde Yardım edın vs fıkr sunun...

Bilgisayara Format Attım C: D: Xp Pro Yükledım ... biliyorsunuz guncellemede sp2 sp3 oluyor...daha sonra tekrar guncelleme ısteyınce sp3.5 i kuruyor... explorer 7 yuklu firefox yuklu... ımm sonra msnı kaldırabılıcek bı kapasitede bılgısayarım var .. Fakat Ne yaptıysam olmadı bu windowsun yaptıgı sahtekarlık bı bakıma aslında WML surumu yanı yapıstırdı artık herşeyi ile... Ne Yapmalıyım :/ he bide temam pacth yanı sımgeler klasörler logolar flnda degısıyor vista ultimate tarzı.. Msn Confused

Aynı sorunu birkaç farklı yere yazmışınız. Sorunuzu elimden geldiğince cevaplandırdım. Görüntülemek için TIKLAYIN
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ