Arama


Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
27 Mayıs 2009       Mesaj #3
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
GALATASARAY TV

spacer
B 3979 GSKLOGO B
spacer

GS TV Digiturk 75. Kanalda!

Galatasaray TV, bu gece yarısı itibarıyla Digitürk Platformu’ndan yayın hayatına devam edecek. Digitürk Platformu’nun 75. kanalından ekrana gelecek GSTV, Ağustos başında ise yeni yayın dönemine geçecek.

Galatasaray TV artık Digitürk Platformu’nda... Sarı-Kırmızı dünyanın sesi olan GS TV, 27 Mayıs Çarşamba gecesi saat 24:00’den itibaren Digitürk 75. kanaldan yayına geçecek… Bundan böyle GS TV sadece Digitürk Platformu’ndan izlenebilecek ve bu Platformun tüm ayrıcalıklarını izleyenleri ile paylaşacak.

Galatasaray Futbol takımının Turkcell Süper Lig’de oynadığı maçların tamamının tekrarı, özet görüntüleri GS TV’de yer alacak. Galatasaray’ın geçmiş yıllardaki tüm maçları, unutulmaz golleri, en heyecanlı dakikaları artık GS TV’de taraftarları ile buluşacak. Galatasaray taraftarları GS TV ayrıcalığı ile Sarı-Kırmızılı dünyadan hiçbir yerde bulunamayacak özel görüntüleri, röportajları, transfer haberleri başta olmak üzere tüm yaşananları, futboldan, basketbola; voleyboldan, yüzmeye bütün branşlarından her gelişmeyi ilk olarak GS TV aracılığıyla öğrenecekler.

Kaynak:galatasaray.org
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....