Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
19 Haziran 2009       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya bişey sorcamsiz bana:''sadece o değil ayrıca Mozilla kullanıyosanız Geçmiş diye bir yer vardır üstte ordanda silebilirsinizMsn Happy ''dedinis de ben anlamadım.Mozilla ne acabaMsn EmbarrassedBiraz bilgi alabilir miyim?

İnternet Explorer gibi tarayıcıdır.
Bünyesinde tarayıcı, e-posta ve haber grubu istemcisi, takvim, arıza takip sistemi ve geliştirme araçlarını barındıran bir açık kaynak yazılım projesidir. Mozilla projesinde W3C standartları, hız ve uyumluluk sürekli gözetilen konuların başında gelir

Türkçe Mozilla

''Mozilla, kamu yararını gözeterek Web'in ortak bir küresel kaynak olarak kalmasına yardım etme amacını taşıyan bir yapıya sahip olan uluslararası bir topluluktur. Tutkuyla yürütülen ve sosyal sorumluluk bilincinin rehberliğinde yol alan çalışmalarımızla, Web'in bugün ve gelecekte hepimiz için daha iyi bir ortam olması için uğraşıyoruz.Görüşlerimizle hareketlerimizin bütünlüğünü; açıklığı, dürüstlüğü, hesap verebilirliği ve güveni garanti altına alan; yüksek disiplinli ve saydam geliştirme süreciyle ortaya koyuyoruz.Birçok ödüle sahip olan açık kaynaklı yazılım ürünlerimiz ve teknolojilerimiz 40 dilde isteyen herkese ücretsiz olarak sunuluyor.Mozilla'nın merkezi Mountain View, Kaliforniya'da, bölge ofisleri de Tokyo ve Paris'te bulunuyor.''