Arama

çimen gözlüm - avatarı
çimen gözlüm
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #1
çimen gözlüm - avatarı
Ziyaretçi
herkese selamlar hemen konuyu giriyorum bundan 4 yıl önce eski mahallemde oturan birini sevdim aynı apartmanda oturuyoduk bakışlarına bakılırsa o dan bana karşı boş değildi.ama ne o bana ne de ben ona bişey diyemedim daha sonra o mahalleden biraz daha ileri taşındık daha benim arkadaşlarım bizim evi bilmiyoken o bizim evi biliyomuş nes ben bunu unutmaya karar verdim bir ara hiç düünmedim daha sonra bi baktım ki ben aslında onu hiç unutmamışım hala seviyorum sevdiğimi sölemeye karar verdim ama dedim daha önce yine bi bakışlarına bakıyım hala eskisi gibi mi bakıyo komşumuzun kına gecesi vardı düğün salonunda o da geldi bi baktım bizim karşı masaya oturmuş bir kaç kez de bana bakışlarını yakaladım hala aynı bakıyo çok durmadı dışarı çıktı bizde 10-15 dk sonra çıktık eve gitmek için kapının önündeydi arabaya binicekti ve araba da kızlar da vardı aklım karıştı hala seviyorum ya ben onu sevdiğimi sölediğimde o bana bnm çıktığım var sevdiğim var derse ne yapmalıyım cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim Msn DunnoMsn DunnoMsn Dunno