Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
8 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kaaaaaadir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

Ben msn in son sürümünü kurdum (RC) ve uygun patchini kurdum. ama bu sefer msn açılmıyor. msn i kurduktan hemen sonra kurunca düzeliyor ( yani msn i açmadan) her formatta böyle yapardım ama unuttum. nasıl çözeceğimi ya da msn i tamamen bilgisayarımdan nasıl kaldıracağımı bilen biri yazabilir mi?

Merhaba,

Bazı nedenlerden dolayı Windows Live Messenger'ı sisteminizden tamamen kaldırmanız gerekiyorsa, sisteminizi Windows Live Messenger hiç kurulmamış gibi bir konuma getirmek istiyorsanız ya da yeni bir sürüme yükseltme yaparken çözemediğiniz bir sorunla karşılaşırsanız; aşağıdaki adımları uygulayınız:

--- Saatin yanında bulunan (system tray) Messenger sembolüne sağ tıklayarak 'Çıkış' seçeneğine tıklayınız.

--- Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bularak 'Kaldır' tuşuna tıklayınız.

--- Bilgisayarım > C:\ > Program Files > MSN Messenger klasörünü silininiz. (Genellikle C:\ sürücüsüdür, eğer Windows'unuz başka bir sürücüde yüklüyse, sürücü harfini buna göre değiştiriniz)
Devamı için;Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?