Arama

albatros__43 - avatarı
albatros__43
Ziyaretçi
16 Temmuz 2009       Mesaj #7
albatros__43 - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar başlıktada yazdığı üzere yaklaşık 3 senedir net kullanıcısıyım aşşa yukarı msnle tanışmam da aynı süre zarfına denk geliyor Msn Grin yalnız problem msn kurup bi süre sorunsuz kullandıktan sonra mikrofondan ses gitmemesinden sonra başlıyor ve çevremdeki bi çok insanın da aynı sorundan yakındığını görüyorum !! msnden ses ve görüntü kurulumunu yapıyorum, ses ayarlarından kaydetmeye gelip mic seçiyorum, çalma kısmındaki mikrofon her zaman sessizde duruyor zaten onun işaretini kaldırdığımda kendi sesimi hoparlörden duymaya başlıyorum konumuzla bi alakası yok ama çözüm önerecek olan arkadaşlara ek bilgi olsun diye söyledim Msn Grin mikrofon doğru yere takılı (pembe olan giriş) driverlar sorunsuz yüklü ama ne oluyosa bi zamandan sonra msnden sesim gitmemeye veya tam tersi enim gidiyor aynı sorun karşı tarafta başlıyor benim sesim gidiyor onunkini duyamıyorum !! gözünüzü sevem bu sorunun çözümünü bilen varsa yazıverin ben ve benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşların kanayan yarasına memrhem olun Msn Grin dediğim gibi normal yapılması gereken ayarların hepsi yapılı sorun oralarda değil ama nerde inşallah bunun cevabını da saygıdeğer bi üstadımızdan öğrenecez saygılar iyi forumlar... Msn Happy