Arama

PLAYBOY - avatarı
PLAYBOY
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #26
PLAYBOY - avatarı
Ziyaretçi
Bu konuda PLAYBOY un yorumu olmazsa olmaz Msn Happy
BEN HAYATIM BOYUNCA SEVDIGIM HIC KIMSEYI ALDATMADIM ALDATMAM... yeterki bunu hakketttiginden emin olayim... her zaman beklediginden fazlasini alirsin benden...

Aldatmak nin cok cesidi vardir...

1- Kadinin herhangi bir konudaki yetersizligi.
Erkek istedigi ama karsiligini goremedigi seyi, istemesine ve ikaz etmesine ragmen kadindan alamayinca, bu ihtiyacini disarda karsilar. Her konuda yani yemek yapma olarak bile dusunebilirsiniz... erkek bu durumda kendini aldatmaya hak kazanmis olarak gorur.

2- Eski hayatini birakamayanlar...

Bekarliktan kalan erkek ve kiz arkadas cevresini ailesinden ve evinden uzak tutamayan adam, bugun yarin bi sekilde o cevrenin etkisi altina girer ve istemeden bile olsa aldatir...

3- Zayif karakterliler...

Bu tur (tur dedim yaaa.. agzimdan INSAN kelimesi bile cikmadi walla Msn Happy) neyse, bu tur insanlar diyim;; ailesini ve mutlulugunu sever ama karsi tarafin gazlamasi ve onlarin aklini celmesiyle diger yone kayarlar, bu insanlar eraflarindaki diger arkadaslarinin onlari CAPKIN olarak nitelendirmesini isterler ve bunun la gurur duymaya calisirlar. Sonrada yaptiklarindan pisman olurlar ama kolay kolay degisemezler.

Bayanlar!

Unutmayinki Turkiyedesiniz!
Erkekler aldattigi zaman CAPKIN derler,,, kadin aldattigi zaman ...............
O yuzden bence bu konuda erkekle kadini (en azindan o ulkede) esit gormeyin.
Size yapilan boyle birsey varsa, (bana gore) her turlu cezayi hakketmistir. Ama Karsilik olarak onu aldatmak ; hem sizin goruntunuzu ve kalitenizi dusurur, hemde yetersiz bir ceza olur. Gerekirse Erkegin ..........ni kesin, onu oldurun, bosanin, vurun ne yaparsaniz yapin bunu sevginiz ve onu paylasamayacaginiz icin yapin. O zaman gururlu bir cevap vermis olursunuz bence.

Erkekler!

Eger yakalanacak kadar salaksan, acemiysen, aptalsan,,, bu isi denemiyceksin.
Bunu yaptigini en iyi arkadasin dahil bilmeyecek, cunku karini bu sekilde elinden bile alabilir. Bunu millet gosteris yada artislik icin degil. Kendin icin yapacaksin. Asla biriyle elele tutusmus halde dolasmiycaksin, ayni kisiyle 2 kere yanyana gorulmiyeceksin. Paradan kactigin icin karsi tarafin seni sevmesini yada baglanmasini saglamayacaksin.
Neyse daha ogut vermiyim yoksa millet burda PLAYBOY yetistiriyom zannedecek Msn Happy
Ayrica bayanlar sunu unutmayin, (benim gozlemlerimin sonuclarina gore) Turk erkekleri aldatmasa bile aldatiyormus gibi yapiyor ve siz dahil herkese oyle gosteriyor. Aldatmak kolay degildir, Buna firsat vermeyin! Izinde vermeyin! yoksa bi zevki kalmaz Msn Happy saka saka sakin kizmayin haaa.. saka yapiyom bak...
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 11:17