Arama


Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GusinapsE adlı kullanıcıdan alıntı

Şimdi machmood aldatmanın da çeşitleri vardır. Ama aslında bu sorunlar aldatmadanda çözülebilir .

(1)İlk olrak demişsinki Neden aldatıldığı düşünmüyor. Eğerki ALdatılan kadın hata yaptığı için aldatılıyosa bayanlar aynı şekil bunu size yapsın olurmu?? OLMAZ TABi..

(2)Eğerki eş hatalıysa sorunlar konuşularak çözülmeli veya olmadı ortak yol bulunamıyormu konuşur ilişkini veya evliliğini bitirirsin..

(3)En büyük neden sevginin bitmesi. SEvgi bittiyse zaten herşey bitmiştir o ilişkiye neden devam ediyo .. Bitirsin yeni Bİr ilişkiye öle başlasın buda aldatmaya sebeb değil..

(4)Bİde dedinki kaybedince değerini anlıyo insanlar. EVet sizdeki sorun bu iştee Geneliniz sadece Zevk için değişiklik olması için HER GÜN AYNI YEMEK YENMEZ sözündeki fetbayla ALdatıyosunuzz....

(5)Bizimde kızdımıız bu Erkekler aldatıyo sonra gelip özürler bilmemneler.. Ya yapmıcaksın Sevdiğine sadık kalıcaksın Yada yaptın yedin bir haltt sonunu getiriceksinn çekip gidiceksin....

1 - Aynı sekilde yapan bayan yok mu ? Elbette var. Hemde sırf paranoyaklığından yola cıkarak yapanlar var !
2 - Konuşularak çözülemeyen sorunlar vardır ama çözülemediği için bitmiyor ilişkiler, bir kenara atılıp unutuluyor, ta ki bir kez daha aynı sorun ortaya cıkana kadar. İlişkilerini aile korkularından bitiremeyenler için gecerli bu sözüm...
3 - Sevgi bittiyse herşey bitmez. Yıllar boyu evli kalan ilişki yaşayan insanlar hala birbirlerini seviyorlar mı sanıyorsunuz ? Ama birbirlerine karsı hiç bir zaman saygılarını, yitirmiyorlar, bu da o ilişkiyi daim kılıyor.
4 - Kaybedince değerini anlayan sadece erkekler mi ? Bu bayanlar için gecerli değil mi ? Sizler kaybedince "ooh" mu diyorsunuz ? Bu sorun genel anlamda herkes için gecerli. Değişiklik olsun diye aldatan insanların psikolojik sorunlar olduğuna bahse girerim..
5 - Özür dilemekte bir erdemdir, yanlışlık yaptığının farkına vardığının bir göstergesidir. Ayrıca bu da sadece erkekler için gecerli değildir.(Özür dilemeyi alışkanlık haline getirenler için söylemiyorum bunu)

Alıntı
GusinapsE adlı kullanıcıdan alıntı

şu noktaya parmak basıcam bide Aldatmak sadece bedensel değil ruhsal değil
Beyinlede olur...
Yani genelde erkekler güzel bayan gördüğündee ya içine düşer yada beyninde 10 bin çeşit senorya yazar. Hatta bazıları vardır güzel bayanı gördümü kamreya çeker Salyasını akıtır işi iyice abartır Msn Grin
Ki siz erkekler bunu çok iyi bilirsiniz Hayır Dİcenizi Biliyorum Ama bunun doğru oldunu biliyosunzz. HEpiniz erkeklerin biras açık giyinmiş bayanlar gördüklerinde için düştüğünü bilirsiniz ve BUNun için eşinizin veya sevgilinizin açık giyinmesini isteemz giydiklerine karışırsınız...
Sonuç olarak erkekler herhalükarda hep altadan ve en ççok aaldatan tarafff Msn GrinMsn Party
Bunu kabul edinnn..

Tabiki sadece bedensel ya da ruhsal olmaz, zaten ne olursa olsun her şey önce beyinle olur. Msn Wink

"Yani genelde erkekler güzel bayan gördüğündee..." diye başlayıp devam eden sözün tamamıyla saçmalık. Salya akıtmak falan bunlar yanlış sözler Msn Happy
Acık giyinmiş bayandan bahsediyorsun ve sorunun cevabını kendin veriyorsun. Özellikle kendini çirkin gören bayanlar dikkati başka şekilde cekebilmek için buna başvuruyorlar.(Herkes için gecerli değil) Erkeklerde bu tuzağa düşüyor güzelde çirkinde olsa Msn Happy (buda herkes için gecerli değil)

Fazla feminist bi yaklaşımla her halükârda, hep aldatanın erkek olduğunu söylüyorsun.Feministliğine veriyorum Msn Rose
Alıntı
xcherry adlı kullanıcıdan alıntı

ciddi olamassin.. aldatma ile capkinlik arasinda cok fark var..
"partnerinin onu aldatamaya yonlendirmemesi lazim" bu ne ya..hem bi halt isliyorsunuz hemde karsidaki ne mi atiyorsun sucu..bu buyuk bi sacmalik ve sadece kendinizi rahatlatmak icin soylediginiz ama esas da kendinizin de inanmadigi bi bahane..
aldatan hangi taraf olursa olsun..sonucta tek suclu aldatandir! gerisinin hepsi bahane baska bisi degil..isler aldatmaya gelmeden once hersey icin bi care vardir..olmadi bulamadin bi care ayrilirsin...aldatmanin hic bi bahanesi yoktur...bukadar!

Aldatmak ile çapkınlık arasında fark vardır bunda hemfikirim.Virtuecat'e bu konuda katılmıyorum.
Bence tek suclu aldatan değildir, daha önce de dedim sebepsiz hiç bir şey yoktur dünyada...
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 11:21