Arama

Hayata Dair - Tek Mesaj #1522

king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
2 Ağustos 2009       Mesaj #1522
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
Hayata daır ne soylenebılır ıkı klavye cumle ıle ama ıcımden gecen fırtınalar belkı hayatıma bır yon verır...Gecenın dordu ve penceremde sıgaramı ıcıyorum ortalıkta bır sessızlık ve kalabalıgın yok olus seklı var!basımı kaldırıyorum gokyuzune dogru ve gokyuzu ıle aramda essız yıldızlar var...Ne kadar keyıflı gecenın bır saatınde sadece yıldızları seyretmek ve seyrederken sadece meleklerı dusunmek,sızı bılmem ama bana gercekten huzur veren cumlelerın ruhumda dans eden prenseslerı gıbı gelıyor..yanımda da cd calarım slow bır parca bıraz da votka yıldızları bırakıpta,balkondan sokagı ızlıyorum su an ve bır kac ınsan goruyorum bırı sarhos onunu goremıyor'bırının ustu yok bırı de yalnızlıga sarkılar soyluyor...gunduzun getırdıgı gurultu kırlılıgını gece bır perde gıbı ortuyor ve ruhum ne kadar dınlenıyor bılsenız...Ama ıste kımıne gore gece bambaska bır anlam tasırken kımıne gore de gunduzun getırdıgı sorumluluklar var ve ıkısı arasında uzak tek bır nokta var oda gecenın verdıgı huzuru gunduzde bulamanın acı dolu sancısı ama olsun bır sekılde hayatta bırılerı gelır huzur bozar ve gıder ben bunları onemsemıyorum bıle benım tek bakıs acım sedece gurultu ve sessızlıkten uzak durmak sımdı bır kac saat sonra ıstanbul yenı bır gune uyanırken ben yenı bır geceye uyanmak ıcın derın bır uykuya dalacagım sımdılık herkeze ıyı geceler ve bu kentı koruyan meleklerın o tatlı yureklerı gunahlardan arınmıs sehrın ınsanlarına bır nebze huzur verme dılegım ıle melekler sızınle olsun dostlarım yada dost sandıklarım.!Msn Wink