Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
7DİVANE7 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BEN Bİ KIZI SEVİYORUM ONUNLA HİÇ Bİ TANIŞMIŞLIĞIMIZ AYNI ORTAM İÇİNDE BULUŞMUŞLUĞUMUZ YOK SAYDIM ONU İLK GÖRDÜĞÜMDEN BERİ 13 AY OLMUŞ FAKAT SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM İÇİN Bİ TÜRLÜ AÇILAMADIM İŞ YERLERİMİZ KARŞILIKLI BEN SÜREKLİ ONA BAKIYORUM BAZEN ONUNDA BAKTIĞINI GÖRÜYORUM AMA O BENİ GÖRÜYO MU BİLMİYORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILMIŞ 1 AYA YAKIN ZAMAN ÖNCE BEN BUNU BUGÜN ÖĞRENDİM VE ARTIK KONUŞMAK İSTİYORUM GEREKİRSE CEP NO.SUNU DA BİLİYORUM NOLURSUNUZ BANA Bİ YOL Bİ YÖNTEM BİŞEY SÖYLEYİN BU KONULARDA EPEYCE TECRÜBESİZİM VE EN KÖTÜSÜ ÇOK FAZLA HEYECANLIYIM RESMEN YÜREĞİM TİTRİYOR DESEM YERİDİR BİLİYORUM UMUTSUZ VAKA GİBİYİM AMA YİNEDE Bİ UMUT ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

Bencede arkadasin dedigi gibi once kendini ona hissettir.Kiz yeni ayrildigina gore duygusal olarak bir boslukta demektir.Buda sana olan cevabinin olumlu olmasi yonunde %50 etki yapar diye dusunuyorum.Ayrica gidip arsisina kurur kuru seni deviyorumda deme.Kizlar surprizlerden cok hoslanirlar onu etkilicek birsey yapMsn Happy