Arama

kemal_18_ - avatarı
kemal_18_
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #36
kemal_18_ - avatarı
Ziyaretçi
Valla açıkçası her erkek aldatmaz ama genelde erkekler aldatır ama bu sadece erkeklerin suçuda değildir bi erkk zaten ruhen aldatıosa olay bitmiştir ben sevgilimle aramda bunu yaşadığmm için söylebilirim ki bi ilişkide erkek ve bayan arasında yaşlar ve fiziki özellikler ne kadar iki taraf içinde uygun ve tartışılmaz olsada fikirler çok farklı olabilir.

Ben kendim için söyleyebilirimki ben kız arkadaşımla bu aralar kötü durumdayım ve bu onun bana ilgisizliğinden dolayı oluo ben ne kadar onu sıkmadan ona yaklaşmak istesemde o beni hep geri itti ama ben den ayrılmak gibi bi şeyide asla düşünmediğini biliyorum ama bi erkeğin ilgiye bi bayan kadar ihtiyacı var bence ki bu karşılıklı olmalı ben kız arkadasımın benden ayrılarak 1 sene kadar uzun bi süreden sonra boşluğa düşmesinden korkuyorum o gercekten çok iyi ve çok sadık biri ama bunlar yetmiyor.

Birazda ilgi olmalı ve sırf bu yüzden ondan soğudum ve onun da benden soğumasını bekliyorum ve şu an ben tamamen koptum ve onu bekliyorum ve artık düzelceğide yok yorulduğumu hissediyorum ve onun kadar sadık biri tekrar karşıma çıkarmı bunu bilemiyorum ama sırf bu yüzden eğer bu dereceden sonra aldatmak sayılıyosa ben onu aldatıyorum...bu bi itiraf sayılmaz heralde:Msn Grin
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 11:26