Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sadece dua ile olmaz o iş ben tekirdağ volkan sporda oynuyordm takım dagıldı ve 100.yıl spora geçtim neyse bende takımlara girmek ıcın dua edıorm ama hırstan başka bişi olmaz. geçen sene öyle hırslıydım ki sabah 11 de sahaya gıdıodum 3 e kadar oynuodm eve gelıodm yemek yıyıp 1 saat dınlenıp 5 te çıkıyordum 9 a kadar oynuodm. tabi bunun risklerini göze almak lazım şuan dizimin altında ağrı var doktara gittik gelişim çağında fazla zorlanmış zamanla geçicek futbol oynamamaya dikkat et dedi.ama ben dinlemeden futbola devam kasımda genç takımda oynuorm yetenek çok önemli ve yeteneklerımın farkındayım adım mustafa üzücü 3-4 sene sonra bu isme dikkat edin yaşım 13 inşallah iyi bir takımda iyi bir sağ açık olarak futbol yaşamıma devam etmek ıstıorm şuan aklımda ne başka bi meslek ya da iş var aklımda futbol var FAHRETTİN İYEN bizim hocamız yazın google den hayatını okuyun adamın ayağında minisküs vardı doktorlar futbolu yasakladı adam devam ettı ve 25 senedir antrenörlüğünü yaptı takım dagıldı.neyse çok çalışmak ve yetenekli olmak çok önemli.Birde sizden iyi oynadığını idda eden kişilere takmayın onlar belki sizden iyi oynuyorlardır ancak futbol zekası yoktur çünkü futbolda önemli olan 3 şey yetenek hırs futbol zekası ve tabikide yeteneklerının farkında olacaksın sana posta koyana kısa ve öz posta koyucksın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.