Arama

nzdr - avatarı
nzdr
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #100
nzdr - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bişey keşfettim bütün ıdler bağlanabiliyormuş. bağlanma şöyle :
ilk googleden hotmail yazın msn hotmaile giriş yapın windowslive ID ile şifrenizi girin oturum açın sonra adınızın yazdığı üst köşe var ayrıca orda oturum kapatta yazıyor oranın yanında ok gibi bişey var işte ordan diğer hesaplara bağla yazıyor ordan farklı hesplarınızı girin ben msnlerim çalınmasın diye bunu yaptım ıdlerimi yazdım şifrelerini girdim bağladım sonra deneme yapıp bağladıklarımdan birine girip onun şifresini değiştirdim bunu açarsam anlamayanlar için 4 msn var benm en cok kullandığımın sonu .fr işte diğer 3 msnmi buna bağladım sonra o 3 msnden 1 tanesine girip şifremi deiştirdim ama şifrem değiştiği halde yine .fr olan msnmden o msnye giriş yapabildimMsn Grin çok sewindim ve 4 msnmin hepsini birbirine bağladım işte hala msnneniz çalınmadıysa bunu yapın Msn Grinbütün msnlerinizi birbirine bağlayın windows live messengerde oturum açamıyorsanız yani biri sizin şifrenizi deiştirmisse başka bir msnden oraya giriş yapın ve şifrenizi değiştirin hadi durmayın msnniz çalınmadan yapın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!unutmayın hepsini birbirine bağlayın tek birtanesini değilMsn GrinMsn GrinMsn Grin Msn WinkMsn Grin