Arama

*TeoDora* - avatarı
*TeoDora*
Ziyaretçi
4 Temmuz 2006       Mesaj #48
*TeoDora* - avatarı
Ziyaretçi
Aldatma her iki tarafın psikolojik sorunları olduğundada yapılan bişey.Örneğin maddi sorunlar,çocukların stresi,yada her iki tarafın birbirine her yönden zevki tattıramaması sonucu,depresyon gibi bazı psikolojik sebepler ortaya çıkabiliyo.Bunalım,stresten en ufak şeylerden çıkan kavgalar ilişkiyi yıpratacak boyutlara getiriyo.Çiftler birbirlerine anlayış göstermiyo.Erkek;arkadaşlarıyla görüşmek istiyosa,kadının daha anlayışlı olması gerekiyo,sonuçta eğlenmek herkesin hakkı.Bu durumda kıskançlıklar çıkıyo..Aşırı kıskançlıkda zorla erkeği yada kadını aldatmaya götürebiliyo..Karşındakine güvensizliğini belli ettiğinde karşı taraf bundan üzülüp kendini başka kollarada atabiliyo..Kıskançlıkda ilişkilerin yıpranmasında büyük bir etken.

Aldatma doyumu yaşayamamaktanda kaynaklanır.Zaten en büyük sebeplerden biri diyebilirim.Cinsellikte karşı tarafın isteklerini yerine getirmek gerekir.Sınırsız olmak gerekir..Tamamiyle sevgiyi dokunarak belli etmek gerekir.Dokunmak çok önemli,göz öze gelmek,o elektriği ona hissettirmeniz çok önemli.Sadece evlenmek için evlenmemeli,bir ömür boyu yastığına baş koyacağınız bu insana her türlü zevki yaşatmalı ve saygı çerçevesinde ilerlemesi gerekir..Sanırım çok ince bi çizgi evlilik,çok kolay yıkılabiliyo..

Evlenmek çok ağır bir yükümlülük,çok korkuyorum.Okuduktan sonra bile düşünemiyorum..Belki düşüncem değişir kimbilir..İlişkilerimde çok dikkatli davranmaya çalışıyorum.Karşımdakini incitecek bişey yapmamaya önem veririrm.Onun hizmetini yaparım,Ona kendi ellerimle yemekler,tatlılar yaparım.Onunla maça giderim,onunla yarışlara giderim,onunla gezerim,onunla oynarız..Sevdiğimde çok fedakarım.Ortak yanların olmasıda çok önemli,Muhakkak sevdiğinizle ortak yanlarınız olmalı,Birbirinizi eğlendirmelisiniz.Birbirinizin arkadaşı,sevgilisi,o....u,hizmetçisi herşeyi olmalısınız..Yoksa erkeğin yada kadının gözü aradıklarını bulmak üzere dışarıya takılacaktır..Bu nekadar derin bir konu aklıma gelen okadar çok şey varki yazacağım..Aldatmanın bir sebebi yok,çok sebebi olduğu için aldatmalarda çok...Msn Wink
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 11:41