Arama

Dresvarpr - avatarı
Dresvarpr
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #24
Dresvarpr - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.
Ben bu akşam saat 23 civarlarına kadar 8.5 versiyonunu kullanıyordum. Konuşma sırasında birden pencere ve WLM kendiliğinden kapandı tekrar açmaya çalıştım ve sürümü yükseltmezseniz eğer kullanamazsınız tarzında bi yazı çıktı karşıma bende mecburen kabul etmek zorunda kaldım. Uzun uğraşlar sonucunda WLM 9.0'ı yükledim ama bu seferde şifreyi [ister doğru gir ister kafadan salla birşeyler] her ne girersem giriyim oturumumu bir türlü açamadım. Şifreyi girdikten sonra oturumu aç butonuna tıkladığımda saniye dahi geçmeden karşıma bu hata çıkıyor;

adszfl

Bir de bu Msn'den atma olayı sadece benim başıma gelen bir olay değilmiş. Bir kaç arkadaşımla konuştum ve onlarda mağdur olduklarını söylediler. Ama onlar en azından oturumu açabildiklerini ama arkadaş listelerini göremediklerini söylediler. Kısacası böyle bir hataya sadece ben rastlıyor da olabilirim. Daha önceden de yüklemiştim WLM 9.0'ı yine açamadığımdan dolayı 8.5 versiyonuna geçiş yapmıştım..

Ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler..