Arama


Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #9
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn 8 var bende açarken ''daha iyi sürüm var. yüklenmesi gerek'' diyor. kabul edince live messenger son sürümü yüklüyo ama açılmıyo hata veriyo. yada açılıp birkaç saniye sonra yine aynı hatayı verip kapanıyo. şimdi komple silip msn 8 yine yükledim. daha iyi sürüm yüklemeden kullanmanın bi yolu yokmu lütfen acil yardım edin iki gündür tarihi eser messenger ile idare ediyorum..


Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Daha önce (Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi) ve (Zorunlu WLM 2009 Güncellemesi) konularında zorunlu güncellemelerden bahsetmiştik. Eski sürümleri kullanmakta ısrarcıysanız, hangi Messenger sürümüne sahip olduğunuzu belirtin, biz de oturum açılabilmesine izin veren değişikliklere sahip EXE sürümlerini sizlerle paylaşalım Msn Happy

Bu arada resmi son sürüm Windows Live Messenger için:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Tüm Messenger sürümleri:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Not: ZIP dosyalarından çıkan dll dosyalarını (msgres.dll veya msglang.dll) kopyalamanız isteğe bağlıdır. Bu dll dosyalarını kopyalarsanız Messenger'da reklamlar gizlenir.

Güncelleme
Tüm dosyalar Kaspersky Internet Security 2009 ile taranmıştır ve oturum açma denemelerinde başarılı olmuşlardır.

Alternatif olarak mevcut msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler > Uyumluluk > Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır: Windows 2000 > Tamam işlemini de uygulayabilirsiniz. Ancak bu yöntemle Messenger Plus! çalışmaz hale geliyor. Messenger Plus! kullanıyorsanız uyumluluk değişikliğini geri alıp ekteki zip dosyalarından uygun olanını indiriniz.

Bununla birlikte Microsoft'un bu zorunlu güncellemeyi devreye sokmasında bazı güvenlik nedenleri ve yeni sürümle birlikte gelen Messenger protokolündeki bazı değişiklikler yer almaktadır. Bu nedenle en son resmi Windows Live Messenger sürümüne güncellemeniz önerilir.

Ayrıca oturum açabilmeniz için paylaştığımız bu dosyaları kullandıktan sonra yama ve eklentilerde sorun yaşayabilirsiniz (Messenger Plus! sorunsuz çalışıyor). Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bu konu altına not düşün. Bir çözüm mevcutsa yanıtlayacağız.

Saygılar,
MsXLabs MK

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız

>>>Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili