Arama

Sahipsiz Mektup'lar - Tek Mesaj #50

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2006       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak aslında seni sonsuza dek kaybetmekmiş…Gece olurdu, seni düşünmekten öyle keyif alırdımki. Bütün gece seni düşünürdum, şarkılar seni hatırlatırdı. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar vardı ama gecemde yalnız sen vardın. Bu yüzden gecemi çok severdim. Yalnız sana aitti benim gecem. Yüreğim gibi.. Her gün gibi başlayıp biten. Dağları evi bilen kartalın sevmesi gibi sevdim seni. Omzumda yatan sendin. Bir yanımın yarısıydın. Sana diye gece nöbetlerine durdum. Her söz edene seni sordum. Her vazgeçişimde geri dönüşüm oldun. Bir cesaretim, sen cesaretsiz, ben hükümlü, sen saçlarımın akı..... Dağ beyazım, kor sıcağımdın.....Sen bendin,ben sendim..Gelirdin yanıma sokulurdun… Tüm dertlerden , kederlerden uzaklaşırdım gözlerinin içinde kendimi görürken… Nerden bilebilirdimki o gözlerinin koyu karanlığında bir gün kaybolacağımı ? Umutlarımın, hayallerimin, sevgimin, beklentilerimin, inançlarımın heba olacağını ? Sana ait gecelerimin bir bir yok olacağını? Nerden bilebilirdim ki ; o seyretmeye doyamadığım kara gözlerinde, kara bir ölümün beni beklediğini ? Artık özlenilmek değil unutulmak için işliyor saatler...
Kapkaranlık bir gecenin kollarında , tenimde kokunla dalıyorum bu yalnız geceye....Sen , sonsuza dek yoksun artık. Varolduğuna dair tek kanıt tenimdeki kokun..Ne gözlerindeki aşk dolu kıvılcımlar , ne bekleyiş içindeki sessizlikler , ne tenlerimizin şehveti , ne senin inlemelerin , ne fısıltılar , ne yalvarışlar , ne acılar...Hiçbirisi olmamış gibi yaşayacağız. Benim adına aşk dediğim ama senin asla inanmadığın , bende arkanda bıraktığın , yalnızlığa terk ettiğin tüm duyguları rafa kaldırıyoruz artık....ve SON SÖZ
Sevgide hayranlık vardır..Baktığı zaman insan sevdiğiyle, gurur duyar hem kendisiyle hem de değer verdiği bu eşsiz insanla.. Sevgide şeffaflık vardır.. Bütün roller ve giysiler sahnede bırakılır ve aşk sahnenin arkasında tertemiz bir şekilde yaşanır..İspatlama korkusu olmaksızın.. Kendine güvenin en güçlü hissedildiği ortamdır aşk..Sonra da karşıdaki insana güven tabi ki ..Güvenmeden sevilmez..Ben severimde kıskanırımda masalları çok etkisiz artık..Biz yeni çağın saf aşk savunucuları inanmıyoruz bu palavralara.. Aşıksan karşındaki insanı sanki ezelden beri tanıyor gibi güvenirsin ona da verdiği kararlara da..
Aşkta tereddüt olmaz..En başta hissedilmişse eğer hüküm verilmiştir..O aşk gerçek değildir..
Kafaya takılan her sorunun bir cevabı vardır gerçek aşklarda..Asla bir çarkıfelek değildir..
Tahmin hakkı yoktur çünkü tahmin edilecek bir cevap zaten emin değildir..Aşkta emin olunmadı mı zaten o sağlam bir temel değildir....