Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben gamze lise meznym aö işletme okuorm inglzcm orta düzeyde konuşabliorm hosteslk setifikam var bilg ve ing bunun yanı sıra aldıgım bir çok eğitim ve sertifikalaırm var hostes olmayı ve atlas jette çalışmayı çok istiyorum biliyorum kendi sayfalarından takip etmem gerek ama sorulan sorulara cevap veren arkadaş var umarm banada yardmcı olur okudugum kadarıyla 4 şart konulmuş 1.Boy-kilo
2.Danışmanlık şirketleri
3.Şirketin kurul ve dil mülakatı
4.Psikolog
dil mülakatını diğer özel firmalarda biliyorum mesela sky havayolları onların yazılı ing sınavı yoktu sadece ingilizce mülakat vardı atlas jette böylemi acaba hostes adayları ing yazılı sınava tabi tutuluyorlarmı zorluk derecsi nedir ve son olarak yazılı sınav barajı kaç umarım bilgi verrisnz şimdiden çok teşekkür ederim

Dil sınavı (test)genel olarak orta seviyede tutulur.Bu birazda danışmanlık şirketlerine göre değişir.Mesela biri 10 soru sorar ve seviyeyi ona göre belirler.Bir başkası ise 50 soru sorar ona göre belirler.Ve kesinlikle baraj yoktur.En üst seviyeden alıma başlar ve ihtiyacını karşıladığı an maalesefki elenmiş olursunuz ya da yedeklere kalırsınız.Dil mülakatı ise karşılıklı diyologlardan oluşur ve ortalama 5 dk. sürer.Şirket kendi içinde bu mülakatı yapar.