Arama

müüüüsss - avatarı
müüüüsss
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #3
müüüüsss - avatarı
Ziyaretçi
ben geçen yıl ensefalit geçirdim 13 gün hastanede yattım hafıza kaybı dil tutulması yer ve yön karmaşası kusma hepsini yaşadım hastanede yattığım sürede yaklasık serumla karıştırılmış 50 yi aşkın antibiyotik tedeavisi gördüm belimden iki kez sıvı alındı inanılmaz acılar çekti hastane çıkışımda karazeppin kullandım 3 ay ardından lamictal çiğneme tableti kullandım ve doktor tavsiyesi olmadan bırakmak zorunda kaldım yaklaşık 2 ay önce ağrı şikayeti ile tekrar eeg ve emar çekildim emar normal eeg voltaj yüksek çıktı hala haftada bazen 1 bazen 2 3 kez mide bulantılı uyuşmalı şekilde ağrılarım oluyor size sorum bu hastalık tekrarlar mı hem korkuyorum hem merak ediyorum şu andada çalıştığım yer bir köy böcek pire tahta kurusu hepsi var ve 1 haftadır onlarda ısırdılar ve ne yapıcağımı nasıl önlem alacağımı bilmiyorum çok ama çok acil cvp istiyorum nevşehir devlet hastanesindeki bir doktor bu hastalığı geçirmemiş insanlara göre daha çok risk sahibi olduğumu söyledi bazıları ise tam tersini söylüyor BİLGİLERİNİZE ÇOK İHTİYACIM VAR ÇARŞAMBA GÜNÜ TEKRA KONTROLE GİDEECĞİM