Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siemensten bulaşık makinesi aldım. makine 24 ekim 2009 tarihinde teslim edildi. servis tarafından kuruldu. akine temiz yıkamıyordu. kurutmuyordu. hemen aldıgım yeri aradım. malın degiştirilmesini istedim. tamam ama bir servis gelsin görsün denildi. 30 ekim tarihinde servis geldi. cihazın parlatıcı ayarını yükseltti ve gitti. fakat yine bir düzelme olmadı. ben bir daha çağırdım servis gelgi. bu seferki gelişini kayıt altına almadı. fakat her defasında makineyi degiştirmek istedigimi yineledim. fakat makine düzelmedi. 4 kasımda servis yine geldi ve bu seferde kurutma ayarını yükseltti. fakat makine 70 dakikada yıkadıgı bulaşıgı 1 saat 38 dakikada yıkamaya başladı ve yine tam olarak düzelmedi. bugün yani 10 kasımda tekrar servis geldi parlatıcı kulllanmadıgınız için makine kurutmuyor ve güzel yıkamıyor diyerek suçu bana attı ve gitti. makinemi degiştirmeyeceklerini söyledi. beni oyaladılar. parlatıcı kullanılması zorunlu demediği halde ben size söyledim dedi ve gitti. ürünün degiştirilmesini istiyorum. ne yapmalıyım?