Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #9
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sayın ömer bey Yeğenim 19 yaşında koşarken düşüp dizini vurdu bu vurma sonucu diz altı yağ bezesi oluştu bu yağ bezesini Trabzon ssk da uzman dr. ameliyat etti Aradan iki yıl geçti tekrarladı. Bu arada yeğenim evlenip kocası izmirde çalıştığı için izmire gitti. İzmirde eğe üniversitesi Bacağı DİZ üstü ampute oldu. ŞİMDİ YUMŞAK DOKU TÜMÖRÜ ŞİMDİ NE YAPMAMIZ GEREKİYOR BİR ÇARE ARIYORUZ Kazım KARAGÖZ TRABZON TEL 05385649965 .

Alıntı

merhaba hocam 25.10.2009 tarihinde sizi televizyon programında seyrettim.bir yıl önce karaciğerden kist ameliyatı oldum.kistim tekrar yeşerdi ve ameliyat olmam gerektiği söylendi şuan ilaç kullanıyorum sizden bitkisel bir öneri bekliyorum.18 yaşında bir bayanım...önerileriniz bekliyorum.

Alıntı

ayın hocam ben 18 yaşında evli bir bayanım yumurtalarım çatlamıyormuş bunun için ne öneririniz ben hatay da oturuyorum cvp bekliyirum

Alıntı

merhaba hocam ben 10 senelık evliyim 10 yaşında 1 kızım var çocuk 2 cocuk sahibi olmak istiyorum ama olmuyo ne yaptıysam olmadı bana hangi biktilerı önerirsiniz şimdiden tesekkürler

Alıntı

sayın ömer çoşkun benim oğlum 8 yaşında lenf bezleri şiş devamlı antibiyotik kullanıyorum şişlikler hiç inmiyor ne yapabilirim

Hepinize acil şifalar diliyorum ancak burdan kendisine ulaşmanız mümkün değil.Kendi sitesinden uaşmaya deneyiniz Ayrıca
Yard.Doç.Dr. Ömer Coşkun Kişisel Web Sitesi için tıklayınız.