Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim durumum birazcık daha karmaşık ama ben su anda ne yapmalıyım bilmiyorum???
2004 senesinde dershanede tanıstığım erkek arkadasımla 3 sene birlikte olduk.ve ben o donemde uni.kazandım ve okazanamadı ve ben sırf onun için eskisehiri yazdım, cunku açık ögretım için gelme ihtimali vardı geldide..bir sene esk.de beraberdik ama benim müh. oluşum onunsa açık okuması onu rahatsız ettı ve benm aileminde etkisyle erkek arkım diğer sene kıbrısa okumaya gitti.hergun berebarken birden uzak kalmak bizi baya zorladı ama devamda ediyoduk ama ilişkimizde uzaklaşmalar basladı,ailesiyle de cok yakın oldugum için ondan ayrılabılcegım dusuncesı yoktu ama bu sekilde giderse ilişkimizi sonlandırcagımı soyledım,ama ciddiye almadı ve bnde ayrıldım tellerimi değiştirdim,iletişimimi kestim.ve bu sürede cok kotu zaman gecirdim en azından karsıma gelıp dikilmesini istedim olmadı sehir dısında stajımı yapıcaktım ve yaptıgım sehirde yakın arkdası vardı artık oyle bi hale gelmiştim ki cevremdekılerın etkısylede arkadasıyla cıkmaya basladım.ama benim durumum ole bi hale geldıkı babamı kaybettiğimde ailesyle birlikte geldikleri için nişan yapılsın dendi.ve nişanlandık ama ben bu durumdan korkup 1 ay sonra nişanı attım.Eski erkek arkımın bassağlıgına annemı araması içimde büyük yara yaptı ve biz faceten iletişim kurduk,hala beni sevdğini bi kız arkının oldugunu ama sevmedığıni,zor gunler gecrdgını hatta okulunu dondurdgunu anlattı ve bende tüm yasadıklarımı...ama tabıkı erkeklık gururu agır bastıgından bi süre iletişim kurmadık takı sana sevgım ayrı ama yasattıklarını hiç unutmam die ben kendımı ifade etmeye calıssamda nafile tek dedği sen benim için oldun kız arkım var...ama bi yandanda kuzenımın bana soylucegını bıle bıle kı arkımı sevmyrum o benim için ayrı ama oldu diyor ama ben gercekten onu cok seviyorum evet cok buyuk hata bende bilemzdim...sizce ne yapmalıyım????Msn Confused