Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
(lise2 yaş 15 aynıyız )aynı dert bir kaç hafta öncesinde bende de vardı sevdiğim kız yakın arkadaşımı seviyor ben kıza sevdiğimi söledim oda git başımdan dedi seni istemiyorum dedi ilk başta biraz koydu ama bu lafları ona yedirttim.. aynı sınıftayız üçümüzde ilk başlarda biraz zor oldu ama başardım artık onu takmıyorum bakın yaptıklarımı sıralayım işe yarıyor deneyin bence(BUNLARI YAPARKEN İÇİNİZ KAN AĞLICAK AMA FARK ETTİRMEYECEKSİNİZ)
**ilk olarak sınıfta sevdiğim kızın önünde otruyordum hemen yerimi değiştirdim
**ikinci gün okula kulağımda kulaklık saçlar fln yapılı bir şekilde geldim her günaydın derdim görmezlikten geldim oda sonradan sanada günaydın dedi pardon seni fark etmedim dedim
**sevdiğim kızın en yakın arkadaşı oaln güzle bii kız vardı ikisi birlikdeyken biraz dolaşabilirmiyiz dedim orda kıpkırmızı oldu sevdiğim kız..
**sonra bana iki yüzlüsün dedi bende ben bir arıyım her çiçeğin tadına bakarım dedim yine kızardı
** dinlediğiniz müzik tarzını değiştirin damar fln asla dinlemeyin kendinizi kesersiniz
**bir kaç gün okula gitmedim ve artık kendime gelmiştim ben onu unutmuştum şimdi çokda mutluyum bakın deneyin bir kaç defa başımda geçti bu tür olaylar o yüzden biraz tecrübeliyim