Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 32-33 yaşındayım. kollarımda 10 senedir uyuşma var.kolumu sallayınca geçiyodu.ama ağrılar sıklaştı. bişey tutamamaya başladım. bir iş yapınca mesela bu yazıyı yazarken bile parmaklarım uyuşuyo ve hissetmiyorum.doktora gittiğimde boynumda kireçlenme olduğunu ve bileklerimde sinir sıkışması olduğunu söyledi. ve tedavisinin sadece ameliyat olduğunu söyledi.bir hafta ara ile her iki kolumdan yani bilekten olucakmışım. 15-20 dk falan sürücekmiş. ama korkuyorum.bu ameliyat kesin bir sonuç verirmi. bir hasar kalırmı. nasıl soyleyim bayağı bir korkum var. ve dizlerimin arkasındada bu şekilde ağrı var. kıvırınca.oturup kalkarken,koltuğa oturunca ayaklarımı toplayınca zor ayağa kalkıyorum,yere oturunca kalkamıyorum,iş yaparken,ayakta 5 dk dursam 40 kere duruşumu değiştiriyorum.burdanda sırtıma ağrı vuruyo.bunun için doktora falan gitmedim. ellerimdeki uyuşma ameliyatının bileklerimden olmam gerektiği söylendi ama benim uyuşmam dirseğimin iç kısmından yanı yumuşak olan yerden başlıyo. bu yapılması söylenen ameliyatın internette okuduğum kadarıyla lazerle de yapıldığı daha etkili ve daha çabuk iyileşme gösterileceği ve fiyatının da çok pahalı olmadığını falan söyleniyodu. bilmiyorum ne kadar açıklayıcı yazdım ama şu an sorunum bu.bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden çok ama çok teşekkür ederim.