Arama

derinmavi - avatarı
derinmavi
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #29
derinmavi - avatarı
Ziyaretçi
Aslında ilginç olan aramalarda direk ingilizce mülakat denmesi.Bu da insanın aklına boy- kilo durumu nasıl olur sorusunu getiriyor.Büyük ihtimal boy kilo ile beraber ing. mülakat aynı anda yapılır.2. mülakat için başka bir tarih verileceği söylendi.Ancak tekrarlıyorum bu bilgiden emin değilim..Msn Happy[/QUOTE]

yanımda 1 resim ve mavi tükenmez kalem getirmemi istedilerMsn Happybende bundan yola cıkarak sadece yazılı sınav olacagını düşündüm açıkçasıMsn Sad(

size izninizle bir kaç sorum olacak ve malum 5 ocak geldi çatııMsn Happy)

1-yazılı ve sözlü ingilizce sınav ve boy/kılo ölçümü aynı gün olabılır mı?

2-ingilizce sözlüde ne sorarlar?kaç dakika sürer?

3-ingilizcem az.anlıyorum ama pratiğim zayıf.şansım nedir?

4-2.dil olarak (fransızca öğretmenliği mezunuyumMsn Happyfransızca diye belirttim..ama mezun olalı 13 yıl oldugu için pratiğim çok zayıfladı.buna ragmen antalya base için zayıfta olsa fransızca için şansım ne olur?

5-2.mülakat dediğiniz türkçe mülakatmıdır?psikolojik test dedikleride aynı günmü olur yada atlasjette bu test varmı?

6-atlasjete yeni baslayan kabın memurunun ortalama eline gececek olan aylık maaş ne kadardır?

7-olaki eğitime cagrıldım.egitimde ne kadar sürer ve maaş verılırmı??(bu benım için çok önemli)

çok sordum ama hiç bir bilgim yok açıkcası..bıraz zahmetlı olacak belkı ama cevaplarsanız çok mutlu olacagım..şimdiden çok teşekkür ederim...