Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şuan tam bir karmakarışığım sevdiğim kız (elif) yakın arkadaşımı seviyor .ben sevdiğim kıza sevdiğimi söyledim ve sustu bişey diyemedi bende sustum benden gözlerini kaçırıyordu kimi seviyorsun dedim yavaşca eren dedi(eren en yakın arkadaşım) ben o an yıkılmıştım hayat durmuştu dünya dönmüyordu benim için ve hiç bişy demeden sınıftan uzaklaştım koşarak okuldan çıktım ve yanlız kaldığım bir yere gittim manzaralı bir yerdi biraz kendimi sakinleştirdim o arada arkadaşlar geldi sınıfdan yanıma oturdular ve erende vardı kardeşim kalk dedi bunu sana yapan kız utansın dedi ve ereni yüzüne baktım öylemi kardeş dedim öyle dedi kalktık eren gilin eve gidip cips kola fln alıp eğlenecektik ve ben erenin evine geldiğin an hep aklıma elif bu eve gelin gelecek elif bu koltuğa oturacak dedim ve kendimi kahrettim aslında alışkındım karşılıksız aşka ama hiç birsi bu kadar koymamıştı neyse eğlendik bende eve gitmek için çıktı yola hava soğuktu ben ise her tarafım açık ne soğu hissdiyordum ne başka birşeyi
ve elifi aradım dışarı çıkarmısın die oda yok fln dedi ama çıktı terkara dedim seni seviyorum die anla artık ben ereni seviyorum dedi bunu benim gözüme bakarak söylemişti ben yıkılmıştım yine tmm dedim sen billirsin sana mutluluklar ve bir kaç ay sonra sonra alilemle konuşup kocaelide yatılı okumaya kara verdim bu geçen zamanda da elifle gün de bir kaç kelime konuştuk ben yakın arkadaşlara söyledim yarın gideceğim fln diye ama diğerlerinin haberi yoktu.. ve bir gün sonra saat 12:00 otobüsüne biilet aldım gitmeden önce sınfımla vedalaşcaktım okula geldim hocalar valizi gördü olm nereye fln onlara durumu açıladıktan sonra sınf geldim ders edeb tı hocamız genç di bizi anlıodu
sınıf valizi görünce nereye fln dediler ben elife bkarak gidiyorum hocam dedim beni burda bağlayan hiç bişy kalmadı ben gidiyorum dedim hoca yolun açık olsunbbizi unutma dedi nese sınıftakilerle vedalaşacaktım en önce elif vardı dier sıradan başladım en soon elife sıra geldi gidimusun dedi evt dedim beş dk konşalım dedi ben olur dedim nese sınıftan çıktık neden dedi elif sen le bir alakası yok dedim kendi kararım gitmliyim dedim oda erene karşı artık bişey hissetmiyorum dedi banane dedim sen bana o sözü söylediğin günden beri ben kimseyi sevimiyorum dedim kal dedi elif eğer şuu sözü bana ilk başta söylesydin he rşey farklı olurdu dedim elini uzattı bende arkamı döndüm valizimi alıp merdivelere yöneldim nese gitmeden önce ank ya şöyle son kez bii baktım ve otobüse atladım ve ank defterine orda son bir nokta koydum......