Arama

KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
26 Ocak 2010       Mesaj #4
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benimki hiç girmiyo 1 hafta denedim yine girmedi oyüzden doğrulama kodunu anlamadım oyüzden buraya geldim

Alıntı

sıfırlama kodu lazım bana

Doğrulama Kodu Bulmak İçin E-Mail'inizi Kontrol Edin. Burada Yapacak Bişeyin Yok.

Alıntı

27ocak 2010 gecesi şifremi değiştirdim 28 ocak 2010 sabahı girmek istedim ama yanlış oldu unuttum şifremi ve şifremi unuttum bölümüne geldim doğrulama kodu istedi ancak benim facebook'a girdiğim msn'e mail gelmiyor napabilirim?

Mail'e Kontrol Edin Facebook'a Üye Olduğundan İtibaren Direk Doğrulama Kodu Gelir
Spam/Gereksiz Bölüme Bakınız..

Alıntı

ya faceye girince ne şifresi istiyor

Doğrulama Kodu İstiyor.

Alıntı

parolamıda unuttum doğrulma kodunu da unuttum ne yapmam lazım lütfen yardım edinn

Doğrulama Kodu Unutulmaz. Direk E-Mailinize Gönderiliyor. Daha Önceden Onayladıysan Bir Daha Onaylama Gerek Kalmıyor.

Facebook > Şifreyi Yenile | Facebook

Alıntı

şifremi yazıyorum facebooka girmio şifremi yenilerken doğrulama sıfırlama kodu soruyor

Facebook'ta Kayıtlı Olduğunuz E-Mail'i Kontrol Edin...

Alıntı

şifremi unuttum yenilemek istiyorum

Facebook > Şifreyi Yenile | Facebook

Alıntı

nasıl açabilirim

Anahtarın Varsa Açabilirsin Yoksa 1 Bardak Soğuk Su İç.

Şifre mi Değiştirdiniz ? Şifreniz Değiştirildiğinde E-Mail'e Bildirim Gelir. Neyi Nasıl Açmaya Çalışıyorsun ?

Alıntı

arkadaşlar şifreyide deşistim ama sonuç yok gınaaaaaa geldiiiiii

Şifre Değiştirdin, Daha Ne Bekliyorsun ?

Alıntı

e-postamı unuutum facebook adresime giriş yapamıyorum

E-Posta'yı Nasıl Unutuyorsun ? Bu Konuda Yapacağımız Bişey Yok.

Alıntı

bence face sistemini yanlış yapmışlar? şünkü,şifremi unuttum benim msn yolamıyor, hertürlü yere girdim olmuyor olmuyor ,tekrarladım yine olmadı ki?

Şifre Gelmiyorsa Biraz Bekleyin. Yoğunluluktan Dolayı Gelmiyor Olabilir.. Bir Kaç Kez Daha Tekrarlayabilirsiniz.

Alıntı

facebook şifremi yeniledim ama msnme gelmiyor gelen kutusu boş yazıyo hep ne yapmalıyım

Facebook sifremi yeniledim ancak şifre mailime gelmedi, ne yapmalıyım 1 haftadır bekliyorum gelmesi için hla gelmedi yoksa facebooktan snme gelmemesi için yanlışlıkla ayarmı yaptım

Şifre Yenilediysen Maile Şifre Gelmez Sadece Bildirim Gelir "Şifreniz Değiştirildi" Diye.
Facebook Oturumu Sorunsuz Açılıyorsa Bir Sorun Yoktur.

Alıntı
mertcik adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar sorun başka birşey bir arkadasımda bana aynı sekilde geldi ama çözüm üretemedik sebebi facebooktan kaynaklanıyor. bahseden yardımcı olan arkadaşlar doğru yönlendirmiş ama bunu düsündülermi birincisi sifremi unuttum tıklanıyor yeni kod yazıyor onu giriyorsun mailine yeni bir sifre değiştirme yani burda geçen doğrulama maili geliyor.Sorunda burda böyle bir mail gelmiyor ne spam/junk mail gereksiz altına nede normal maile 50 defa denedim gelmiyor sonra facebook sayfasının engelli olabiliceğini düsündüm mail adresin de ama malesef oda engellenmemiş. Yani burdaki bir çok arkadasın çözemediği sorun budur bence. bununla ilgili bir çözüm üretebilen varsa. onu yazsın ben bulamadım facebook yönetimiyle irtibata geçmeye çalısıcağım saygılarımla...

Mail'e Gelmediğine Göre Tek Yapmanız Gereken Facebook'la İletişime Geçmek. Msn Happy

Alıntı

benimde açılmıyo doğrulama sıfırlama kodu istiyorlar

Facebook'ta Kayıtlı Olduğunuz E-Mail Oturumu Açıp Spam/Gereksiz Bölüme Bakınız.

Alıntı

facebook şifremi unuttum şifremi yenilemek istiyorum ama doğrulama sıfırlama kodu istiyor nasıl alabilirim

E -mail adresinizle şifremi unuttum diyerek verilen adımları izleyin ve mailinize yeni bir şifre gönderilmesini sağlayınız

.
Şifre Yenile | Facebook

Alıntı

kodu goremedım

E-Mail'e Baktınız mı ?

Alıntı

facebook şifremi hatırlamıyorum ve içine giremiyorum yardım edermisin

>>> Şifreyi Yenile | Facebook

Alıntı

yaa allah rızası için birisi yardım etsın şifre ne sölesin birisi

Şifreyi Verse Bile Onaylayamazsın, En İyisi E-mail'e Bakın Gelmemişse Yeni E-Mail Alıp Tekrar Kayıt Olun.

Alıntı

facebook şifremi unuttum.yeni şifre oluşturmak için msn adresime dogrulama kodu yada şifresi gelmiyor yardımcı olun.

Kullandığınız Mail Uzantısı Nedir ? Hotmail,Gmail Vs..
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:49