Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #6
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

evet ailem biliyor anlatıyorum herşeyi okulumuzdaki rehber öğretmenimizlede paylaşıyorum ama o bu kadar sorun etme diyor bak kimse sorun etmiyor bak sınıfındakilere diyor herkez mutlu diyor ama ben olamıyorum işte olmuyor olmuyor olmuyorMsn Sad

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sonra ben şimdi kendimi teselli ediyorum ama anlık işte. diyorum okula gidince tek kalacam diyorum kendi kendime derdimi sorun ,sorunumu derst ettim.benim tek istediğim kurtuluym şundan adını ne koysam bilmiyorum ama hastalık gibi bişey oldu sanki bende ben okula gidince arkadaşlarla günaydın diyip öyle o şekilde konuşmak istiyorum ama sırlarımı vermek istemiyorum çünkü güvenilmiyorlar kaçkez srtımdan vurdular sonrada sen bize hiç sırlarını anlatmıyorsun diyorlar ben bu durumda nasıl anlatıym ya 8. sınıf son senemiz olduğu için arkadaşlık ortamının daha iyi olacğını düşünüyorum o yüzden biran önce yaz tatiline girmek istiyorum olgunlaşsalar biraz hala 1. sınıf çocuğu gibiler

Alttaki linklere tıklayıp okul ile ilgili yazıları okumanı öneririm. Forumdaki okul ile ilgili yazıları, resimleri dolaş ve ileride seni bekleyen eğitim hayatında daha başarılı olmak için okulunu, okula gitmeyi sevmeyi dene.

Okul Nedir?
Eğitim Bilimleri - MsXLabs
Son düzenleyen Safi; 29 Aralık 2018 12:33