Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alacakaranlık (twilight) serisinin ilk dört kitabını okudum ve şimdi EDWARD cığımın neler düşündüğünü öğrenebilmek için sabırsızlıkla Geceyarısı Güneşi’ni bekliyorum, çünkü Midnight Sun Edward Cullen ağzından yazılmış. Ayrıca Harry Potter serisinin bütün kitaplarını da okudum ve Alacakaranlığı da sevmeme rağmen Harry Potter Twilight tan daha iyi ve J.K Rowling Stephenie Meyer’den daha iyi bir yazar. Ayrıca şu aralar Gece Evi serisini okuyorum ve 6. kitaptayım (BAŞTAN ÇIKARILMIŞ) ve gerçekten bu seriyi de çok sevdim. Harry Potter kitaplarını toplama şansım olmadıysa da Gece Evi ve Alacakaranlık serisinin şu ana kadar çıkmış olan bütün kitaplarını elde ettim. Yani Alacakaranlık serisinin şu ana kadar yayınlanmış olan ilk dört kitabı ve Gece Evi serisinin de şu ana Türkiye’de kadar yayınlanmış ilk 6 kitabı bende mevcut. benim için bu üç seri şu şekilde sıralanıyor: 1) Harry Potter serisi ( felsefe taşı, sırlar odası, azkaban tutsağı, zümrüdüanka yoldaşlığı, ateş kadehi, melez prens, ölüm yadigarları ) 2) Alacakaranlık serisi ( alacakaranlık, yeniay, tutulma, şafak vakti -midnight sun daha çıkmadığı için yazmıyorum- ) 3) Gece Evi serisi ( işaret, ihanet, seçilmiş, vahşi, av, baştan çıkarılmış )