Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Değerli arkadaşlar,
Elimde 3 tane kasa var.Birinde sorun yok. Sorunsuz çalışıyor.Ancak diğer ikisinde ortak bir sorun var...
bilgisayarları ilk aldığımda sorunsuz çalışıyorlardı.Ancak uzun süredir format görmedikleri için hantallaşmışlardı ve bende formatladım... Daha doğrusu denedim.Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım:

Kurulum yapılırken biçimlendirmeden sonra kapanıp açılıp kurulumun tamamlanmasına 39 dakika kaldı görüntüsü gelmeden önce kısa bir süre windows logosu geçmektedir. İşte benim kasalardaki sorunda bu logo geçerken donuyorlar.39 dk kaldı yazısı bir türlü çıkmıyor... Hdd yi söküp başka bir bilgisayarda kurlumu tamamladım.Ancak tekrar taktığımda bu seferde kurlu win. de açılırken aynı yerde win logosu geçerken donukluk yapıyor... ramları, işlemciyi, ekr. kartını, sonrada wp cd sini değiştirdim. Ama olmadı. ana kartı komple söküp üzerindeki parçaları ayırıp sağlam kasaya taktım.Ve sağlam kasanan işlemcisini ramını ve ekran kartını taktıp üzerine... Yani sağlam kasanın anakartını söküp yerine bozuk kasanın anakartını taktım... Yine dondu... Anladığım kadarıyla sorun anakartta.Ana kartın pili çıkartıp statiğini aldım yine olmadı...Donuyor Donuyor Donuyor!

Güvenli moddada açılmıyor...

Lütfen yardımcı olurmusunuz?