Arama

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Makbule boyum 162 Londrada yasiyorum Ingilizcemde cok iyidir kilom 56, 1984 dogumluyum hostes olmayi cok istiyorum. Bana bir bilgi vereblir misiniz?

Şartlarınız uyuyor, başvuru yapabilirsiniz.Çalışmak istediğiniz şirket ile ilgili detayları resmi sitelerinde bulabilirsiniz.
Alıntı
unspoken adlı kullanıcıdan alıntı

boyum 1.67 kilom 48 ingilizcem orta derecede . mulakatlardan korkuyorum . herangi bi bilgisi olan varmı_?

Mülakatlar ciddi derecede zorluklarla geçiyor, Boy - kilo ile başlayıp çeşitli test, envanter ve kişilik testleri ardından, tekli, grup, kurul ve ingilizce speaking ve dahası...
Alıntı

slm ben gamze 1.68 boyunda 53 kıloyum ingilizce biliyorum 1991 dogumluyum sorum şu; yukarıda belirttiğiniz 1980 1989 tarıhlerı arasında uçuş hostesi alınacagı bu sene için mi geçerli cevabınızı beklıyorum ...

Evet bu yıl için 1980 - 1990 doğumluları kapsıyor.

Alıntı

merhaba ben gamze boyum 1.68 kılom 53 ingilizce biliyorum 1991 doğumluyum sorum şu; yukarıda 1980-1989 dogumlu olma şartı var bu koşul bu sene için mi geçerli cevabınızı beklıyorum..

Alıntı

Selamm. Bn lise son öğrencisiym hostes olmak istiyorm ama ünivrstede hosteslikle ilgili bi bölüm varmı onu merak ediyorm.. Şmdiden teşkkrler. (:

Maalesef yok ancak bunun için çalışmalar devam ediyor, Havacılık ile ilgili bölümler var sadece.

Alıntı

peki ingilizce sözlü olarak mı yazılı olarak mı yapılıyor

Hem yazılı hem sözlü.