Arama

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010       Mesaj #4
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayara bluetooth programı yükleyerek, herhangi bir ara kablo kullanmadan telefonuma dosya aktarabilir miyim?

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarıma bluetuuth nereden yükleyebilirim programımı olması gerekiyo yrdmcı olursanız sevinirim

Alıntı

bilgisayarıma nasıl bluetooth yükleyebilirim indirikten sonra tlfnma nasıl gndrcem yrdmcı olur musunuz

Alıntı

bilgisayarda bluetooth nasıl açılır biri bana yardım etsin.bilen varsa cevap yazsın lütfen....

"Bluetooth bilgisayar, çevre birimleri, ve diğer cihazların birbirleri ile kablo bağlantısı olmadan görüş doğrultusu dışında bile olsalar haberleşmelerine olanak sağlar.

Notebook kullanıyorsanız ve Bluetooth özelliği mevcut ise gerekli driver ve programını marka\model'e göre satıcının sitesinden temin edebilirsiniz.

Onun dışında Masaüstü (Desktop) bilgisayar kullanıyorsanız harici bir Bluetooth Adaptör kullanmanız gerekiyor."

Alıntı

bilgisayarımda bluetooth var ama kullanamıyorum.ayarlamayı nasıl yapacağımm

Alıntı

yha beyler tanıtım cd si çıkmadı içinde we yüklenmioMsn Sad

Alıntı

bnm bilgisayar samsung/vista bnde bluetooth var ama yükleyemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

Alıntı

pavilyon dv 7 samsung bilgisayarıma bluotooth yukleyemıorum yardımcı olabılırmısınız

Alıntı

toshiba-satellite-a300 notebookum var ancak bir türlü bunun blutunu çalıştıramadım. bilgisayarımda vista yüklü, blutut var ama ben çalıştırmayı beceremedim galiba yardım edin lütfen

Alıntı

s.a Casper pc ye bluetoth indirebilrmiyiz

Alıntı

lg. bilgisyara bluetooth u nasıl yüklerim netten.. teşekkürler

Alıntı

bende bilmiyorum bluetooth nyüklemeyi nasıl yükleniyor googleden neyazıyoruz

Alıntı

bilgisayara nasıl yüklüyoruz ya

Alıntı

bnim tel samsun b3410 bilgisayara bluetoth indirdm kurdum ama bluetooth açılmıyo bilgisayara bluetoth tanıtın diye laf çıkarmışlar kim çıkarıyosa bu lafları bn tanıtamıyorum

Alıntı

benim bilgisayarım toshıba buna bulutut indirmek istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler

Alıntı

nasıl bluetooth indirebilirim.

"Notebook kullanıyorsanız Tam Marka\Model, Harici bir Bluetooth adaptör kullanıyorsanız yine Adaptörün Marka\Modeli ve hangi işletim sisteminde kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor."

Alıntı

ya olmuoo arkadaşlarr bana yardımcı olurmusunuz?? bne tefona müzik yüklüycem olmuo bilgisayarın blutottuylaa yaa olmuo arkadaş lar bana çözümler gönderin

"Olmuyordan kastınız nedir? Herhangi bir hata vb. Daha net belirtirseniz sorununuzu yardımcı olmaya çalışırız."

Alıntı

benimkinin ekran kartı asus, 1gb ram 1gb ekran kartı nasıl bluetooth yükleyebilirim?

"Bunların Bluetooth ile ilgisi yok..."
Son düzenleyen Safi; 19 Nisan 2018 05:39