Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #6
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ruyamda gelınlıkle geziyordum birden bire gogsumden kan akmaya basladı avuclarıma doldu kan

Rüya tabiri yapmıyoruz, merak ettiğiniz bilgilere sitemizin Rüya Tabirleri forumundan ulaşabilirsiniz.
Alttaki linke tıklayınız.

Rüya Tabirleri - MsXLabs

Alıntı

rüyamda bekar olan arkadaşımın çok eskden lise deki sevgilisiyle evlendiğini gördüm. arkadaşım çok güzel görünüyodu saçlarını çok güzel yandan topuz yaptırmıştı. ama kırmızı gelinlik giymişti. bu kadar bekledikten sonra kırmızı giydim dedi. lütfen yorumlar mısınız?? çok teşekkür ederim.
saygılar

Rüya tabiri yapmıyoruz, merak ettiğiniz bilgilere sitemizin Rüya Tabirleri forumundan ulaşabilirsiniz.
Alttaki linke tıklayınız.

Rüya Tabirleri - MsXLabs

Alıntı

Rüyamda kardeşim beni bıçaklıyordu yanlışlıkla bıçakladığı için özür diliyordu acaba nedir rüyamın yorumu cevap bekliyorum.

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ; ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.

Alıntı

ben hamile bir bayanım rüyamda erkek bir çocuk dogurdugumu ve onu emzirdigimi gördüm ne demek

Rüyada Bebek Emzirmek görmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir. Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine rüyanın anlamı bu şekildedir.
Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.
Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Alıntı
berna10 adlı kullanıcıdan alıntı

6 tane cocuk doğurdum kızlı erkekli karısık yarısı esmer yarısı beyaz ama doğum sahnesi görmedm karnımda sismedi ama bianda 6 cocuk doğurmusum hepsi bnmmiş aynı zamanda rüyamda diorumki hep tek cocuk yeter dedim Allah bana ceza gibi al sana 6 cocuk der gibi 6 cocuk verdi diorum ama hala rüyadayım böle karısık bişi isde yorumlarsanız Msn Dunno

DOĞUM: Rüyada bir doğum evinde bulunduğunuzu ve bazı çocukların dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni yeni atılımlara gire­ceğinize ve iş ve kazancınızı artırmak ve geliştirmek için bir takım teşebbüslere giriştiğinize, bazı iş adamları ile temaslar kurarak yeni iş sahaları aradığınıza yorumlanır. Eğer halktan biri iseniz, doğum görmeniz, dostlarınızın sizi aranılır ve sevilir bir kimse olarak tanı­dıklarına; ev kadını iseniz komşularınız arasında sevilen ve sayılan bir kimse olduğunuza delâlet eder.

Alıntı

rüyada babamı ağlarken gördüm bende ağlıyordum yorumu nedir?

Ağlamak: Aglamak sevinçle yorumlanir. Akitilan gözyasi yanaklarinizi yakiyorsa sevineceksiniz, üsütüyorsa üzüleceksiniz. Rüyada bagirmayarak agladigini görmek, dert ve gamdan kurtulmaktir.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 19:55