Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #30
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sayın ömer bey benim 28 29 yıla aşkın bronşektazi adı altında bronş genişlemesiyle ilgili bir tür rahatsızlığım var bu rahatsızlık bende öksürük balgam burun akıntısı sırt ağrıları şeklinde rahatsızlıklarım oluyor yıllardır ilaç tedavisi gördüm hiç geçmiyor gece yarısı özellikleöksürüğe boğuluyorum nefesim kesiliyor sürekli balgam atıyorum bu konuda bitkisel çözüm yada öneriniz varmıdır .Bu arada 4 aylık hamileyim sakıncası olurmu LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN CEVABINIZI BEKLİYORUM

Alıntı

hocam benim oğlum 9 yaşında idrar torbası dar tam idrar tahlilinde bol lokosit çıkıyor kültürde üreme olmuyor.idrar torbasının gelişmesi ve iltihabın bitmesi için neler öneririsiniz.cevap yazarsanız sevinirim

Alıntı

ömey bey benim sizinle çok acıl görüşmem ve ilaçlarınızdan yararlanmak istiyorum bir hastalıgım varken şimdi hangisini söylüyecegimi bilmiyorum en kısası guatır ve onunla gelen diyer hastalıklarımla artık baş edemiyorum bende yaşamak istiyorum ne olur allah aşkına bana bir mesaj yazın neolur muhtacım şuanda ankara atatürk hastanesi entotem hastanesinin tedavisi altındayım 35 yaşındayım sizden yardım bekliyorum.sizden allah razı olsun

Alıntı

sigaratör sizemi ait yoksa nicturmu nictura en güvenilir nası ulaşırız iletişim numarası nedir

Alıntı

merhaba ömer bey ben 37 yaşındayım ben nolusun bana yardım edin bende intahaplı ekrem romatizması var ben 20 senedir cekiyorum bu ben şuanda romotoji polikinlihinde tedavi görüyoruz ama ben bir faydasını göremiyorum nolursunuz hocam bana yardı edin ben sizi ilkballe şifali yemekler de izliyorum ama size bir türlü ulaşamıyorum ama sizi göremiyorum sizin yazaneniz nerde ben sizi nerde göre bilirim oyüzden tele fonumu size veri yorum siz beni arayın telefon numaramı veriyorum 02164232402 beni arayınn nolur adım zinnet toprak

Alıntı

s.a hocam ben teyzem için size bişey sorcaktım teyzem göğüs kanseri ama sonradan sarılıkta oldu ve azrfan kesesine ve kemiklerinede septi doktorlar diyo fazla bi ömrü kalmadı hocam allah rızası için bi yardım edermisiniz

Alıntı

HÜSEYİN yaşım 54 ondört yıldır hipertansiyon hastasıym aort damarlarında yüzde onbeş oranında daralma görüldü. İlac olarak sabah HYZAAR FORT akşam BELOK 100 coraspirin 100 kullanıyorm´ bitkisel tedavide önerilerinizi bekliyorum.

Alıntı

sayın ömer bey ben 55 yaşındayım şeker ve tansiyon hastasıyım ünsilin kulanıyorum bana önereleceğiniz bitkisel karışımınızvarmı şekerim çok yükseliyor acilen tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar

Alıntı

12yaşında konuşmuyor beyninde bir hasar yok ağızından su akıyor çinemeyeteneği yok alt çene az gelişmiş doktorlar zamanla konuşur diyorlar ama biz sizden bitkisel çözüm arıyoruz ADANAYA NEZAMAN GELİRSİNİZ

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Lütfen kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.