Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdı liseye devam etme haklarıolanlar hiç durmasın devam etsın olmayanlar da burdan bıtırecekler neden dersenız çünku açıktan bıtırmek rezalet bır biçim oldu bakın dersler zor tek başına çalışıyorsun buda işinı epey bır zorlaştırıyor şimdı ilk önce ders seçimlerıne gelelım sızlere verılmış 30 yakın ortak ders var bunları vermek üç kez veremezsenız muaf duruma düşüyor ve bırdaha o derslerı seçme hakınız ortadan kalkıyor buseferde seçmelı derslerden seçiyorsunuz ortak derslerı seçmek mecburdur onun için ılk önce ortak derslere seçmenızı önerım sonra alan derslerı gelıyor bunlardan en az 80 kıredı almanız gerekıyor geıkaln kıredıyde seçmelı derslerden alabılıyorsunuz şu var dıl anlatım dersını vermek mecburıdır veremezsenız kıredı tam bıle olsa dıploma alamazsınız pekı mezun olmak kolay deyıl tabı 8 dönemde mezun oluyorsunuz bır senede üçkez sınav hakımız var 30 kıredı alabılıyoruz bır sınavdan bırsenede 90 kıredı alma şansımız var tabı ala bılırsek şimdı sızın yapmanız gereken en ıyı şekılde sınava hazırlanıp 9 tane soru doğru bılıp odersı geçmek keşke yazdığım kadar almasıda kolay olsa ama kolaydeyıl işte sakın sakın seçmelı derslerden ders seçmeyın işh bılgılendıre bılmışımdır sızlerı sormak istediğinız bırşey varsa yazın mesajınız ben takıp edıyorum yardımcı olmaya çalışırım