Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nedensiz sorularıma cevap oldun bir anda beni benden aldın beni bana bırakmadın.birkez gözgöze geldik ümitlendim ve gecerlerce gözlerini düşündüm.kendime anlam yarattım bir anlık bakışına.ne aklıma bir off çekip attım kendimi bir köşeye seni düşündüm.ve aşkın doldu taştı kalbime sığmadı.ve sana geldim 'seni seviyorum dedim yen, konuşmayı öğrenen bir çocuk gibi birazda kekeledim.ama sen bir çırpıda yok dedin belki tanısaydın böyle belki bir şans verseydin böyle olmaz belki belki belkii
ama olmadı bilemedin sevgimi yada ben anlatamadım seni seviyorum deyip susamadım benim olman için imkansızı denedim ama yine de olmadı.aşkında bitmedi belki bitmemeli seni hep hayal etmeliyim ve yaşama nedenim olmalısın.uzaklaşıp gitsende senin aşkın kalbimde olmalı beni benden alıp gitmeli.rüzgarlarda savurmalı nisan yağmurunda ıslatmalı aşkın.seni aşkınla gülüp senin aşkınla ağlamalıyım,düşlere dalmalıyım seninle hayalde olsa sen ve ben olmalı sadece sen ve ben.belki dönersin bir gün belki seversin bir gün aşkın bende bitmez bitemez beklerim gecelerde beklerim seni boş kaldırımlarda beklerim seni..............