Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hem kara hem su da yaşayan hayvanlarla bir farklmistikim canim baldanda bal askim benim, öyle doluki icim sevgimimi yazim nefretimimi bilemiyorum karman cormanim anliyacagin. korkarimki ben senin ellerine sadece kalbimi degil, ben senin ellerine beni birakmisim. herseyimle senindim yüregim yüregindeydi hele o ilk öpdügünde dedin ya sakin bu ani unutma diye, sadece ilk öpüsün degil her öpüsün aklimda. hani her öpüsünde her bakisinda bu yürek yerinden cikicak gibi oluyordu, hani sende öyleydin?? bumuydu sevgin askin, yüreginin yerinden cikicak gibi olmasi bumuydu? bunlari sana karsi söylemeyi cok isterdim, ama ya dinlemez yada susar hic bi tepki göstermezdin. sana askimi daha nasil anlatim ne yapim bilmiyorum seni deli gibi seviyorum sana deli gibi asigim, bugün seni hic aramadim yazmadim ben senin üstüne düsdükce sen benden uzaklasiyorsun seni kaybetmek istemiyorum cok caresizim. 12saat sonra arayip ben atramana gidiyorum demem 16saniyelik konusmamizda bile kalbim öyle atdi yüregim öyle cosdu icim öyle titrediki anlatamam. kara sevdam benim , ugruna yandigim benim, icimin taaa ici benim.. seni cok özledim seni cok seviyorum senden hic birzaman vaz gecmiycem bilsemki senin yolunda ölüm var bilki o yol yine benim yolumdur sana yemin ederim. taki sen beni istemeyene kadar.. kurban oldugum allahim sen büyüklügünü gösterde mistikimin yolunu benim yoluma bagla sen onu bensiz benide onsuz mutlu etme benim yanim herzaman onun yani olsun.. seni canimdanda cok seviyorum herseyim kara gözlüm benim.. asyanılığı yok bencede