Arama

YesilBoncuk - avatarı
YesilBoncuk
Ziyaretçi
14 Mayıs 2010       Mesaj #11
YesilBoncuk - avatarı
Ziyaretçi
99761425 a31ad7e27f b

@$K

En büyüğü 10 yaşında olan bir grup afacana "aşk nedir?" diye sormuşlar... işte cevaplar:

Aşk, sevgilimizle aramızda bir sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu. Dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...

Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevdiğimiz insanın kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.

Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü birşey söylememektir.

Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten birşeydir.

Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.

Aşk, sevdiğimiz insan birşey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir.

Senden nefret ediyorum dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.

Aşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir.

Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.

Aşk kocamız çok terliyken ve kötü kokuyorken bile ona "Sen Bruce Willis ten daha yakışıklısın" demektir.

Aşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır.

Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize söylemek ama söylerken başkalarına yakalanmamaktır.

Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.

Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum" demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum"deyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız çok ayıp.

Aşk siz üşüseniz ve sevdiğiniz insan üşümese bile belki üşür diye çıkarıp paltonuzu ona vermektir.

Aşk kırmızı pabuçlarınızdan daha çok sevdiğiniz birine karşı hissettiğiniz şeydir.

Aşk evlenip çocuk sahibi olmaktır.

Aşk en çok sevdiğiniz yiyeceği size veren kişiye karşı hissettiğiniz şeydir.

Son düzenleyen Safi; 4 Şubat 2016 18:46