Arama

RivaN - avatarı
RivaN
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #4
RivaN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ßenim saçlarım baya kabarık hafif dalgalı ama çok az düz sayılır altları bugle bugle kalkıoo ve kat kat doğal yolla yani makine kullanmadan nasıl kıvırcık yapabilirim çok fazla değil az bişi ama beni tam gün idare etmesini istiyorum ne olur yardım edin saçlarımın hali çok kötü sizde yardım etmesseniz kestiricem uzun saçlarıma elveda dicem ne olur yardım edin ya ne olur allah rizasi için bu benm için çok önemli arkadaşlarımın makinesi var onlar yapıoo ama annem saçlarımı yakarım diye almıo izin vermioo off balii siz yardım edinde doğal yoldan yapayım joleyle yapılıomuş aslında ama siz bana bir tarf edin lütfen

Alıntı

benim sacım düz ama ben kıwırcık istiorm nasıl yapacam

Alıntı

Msn Confused

Alıntı

benim saçım düz ama kıvırcık daha güzel ben 12 tane kaşıklıyorum ama önce saçımı ıslatıyorum kaşığı saçıma doluyorum 15-20 dk bekletiyorum kıvırcık oluyo bunu deneyin bence

bence bu kadar uğraşmak yerine birazda kendi haline bırakın bazen karmaşık saçlar yapılı halden çok daha güzel duruyor ...”Ama benim saçlarım dalgalı değil, nasıl şekil vereceğim” diyorsanız şayet:
Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutun.
Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli saçlarınızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştirin. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapacaksınız. saçlarınızı ince tutamlar halinde ayırın ve alttan başlamak üzere saç maşanızı ısıtın.
ayırdığınız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde saç spreyi sıkın.
sıktığınız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekleyin.
bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarınız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete gelir.
tüm tutamlarınız bittikten sonra başınızı öne eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. böylece birbirine girmiş saçlarınız, sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş olur.Msn Happy
sonuç olarak kuaföre gidip hem zaman tüketip, hemde para vermemiş olarak evde kendi saçlarınıza dalga katmış, hava vermiş olacaksınız umarım yardımcı olur,kolay gelsin Msn Happy
Son düzenleyen Safi; 2 Eylül 2019 15:48