Arama

Misafir:) - avatarı
Misafir:)
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #40
Misafir:) - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar merhaba onceMsn Happy 18 yasindayim deli gb hizmaya mrk sarmis durumdaydim.. konuyu babama actim cookk fena bi tepki gosterdi!Msn Happy bende kafaya koydum yapmam lazim yani.. ama babami asarsam olacaklari tahmin bile etmek istemiyordum..ve yapistirma hizma kullanmayi denedim ama yapistirma oldugu iki metreden belliydi arti 1 saat dayanmiyordu!.. japon la yapistirmayi denedim.. bi kac gun dusmedi evet ama sonucta yapistirma hizma! babama baba bak japonla yapistirdim nasil falan dedim heh simdi cok guzel olmus ama delik ters falan dedi.. daha sonra yapistirma oldugu icin skldim ve dun herseye ragmen deldirmeye karar verdim!!Msn Happy tabancayla deldirmek, hem damarlari patlatiyor hemde hizmasi cok buyuk maliyet acisindan igneye gore uygun ama aci olarak bakinca tabanca daha siddetli.. delme isleminden sonra dedigim gb damarlarda patlama riski buyuk yara riksi buyukk iyilesme sureci uzun ve ve ve delik igneli delmeye gore daha genis oluyor.. ben hem saglik acisindan hemde hizmasi kucuk oldugu icin igneliyi tercih ettim..piercingi celik omur boyu kullanabilirsiniz..ucu kancali yani kanca dediysem korkmayin takarken aci falan fark etmiyorsunuz burunudan dusmeyi engelliyor (uyurken hapsirirken vs..)neyse evet acisi oldu olmadi degilMsn Happy ama sonunu dusunerek o koltuga oturun..Msn Happy iki gun oldu deldireli masallah ilk gunden beri agrim sizim olmadi sabah aksam merhem ile pansumanimi yapiyorum.. babam fark etmedi bileMsn Happy edersede japon babacim yaaMsn Wink